ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Formatki gumowe na wymiar – produkcja i sprzedaż

formatki gumowe, maty gumowe

Formatki gumowe na wymiar to oferta skierowana dla osób, potrzebujących mniejszych ilości gumy, niż całe płyty. Płyty gumowe dostępne są bowiem w formatach 1200×10000 mm lub 1200×5000 mm. Oferujemy Państwu formatki z gumy gładkiej oraz z wykładzin gumowych. Możemy zaproponować także wzór ryflowany, molet metro oraz jodełka.

Posiadamy grubości 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm oraz 50 mm. W przypadku niektórych w nich obowiązuje minimum zakupowe, dlatego w celu wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym. Oferujemy także formatki gumowe szare, zielone, niebieskie, czerwone, brązowe i białe.

Guma cięta na wymiar ma bardzo ładnie wykończone krawędzie zewnętrzne. Dzięki temu otrzymują Państwo towar, który można zastosować bezpośrednio, tj. bez dodatkowej obróbki. Do produkcji formatek nie wykorzystujemy taniej chińskiej gumy. Nasza oferta jest dotyczy tylko i wyłącznie produktów gumowych wysokiej jakości.

Formatki i maty gumowe SBR

SBR jest najpopularniejszym materiałem, wykorzystywanym do produkcji mat gumowych. Jest to guma ogólnego zastosowania, którą można stosować wewnątrz budynków. Możemy ona pracować w temperaturach od – 40 st. C do + 80 st. C. Idealnie nadaje się jako płyta na stoły warsztatowe, czy jako podkłady pod maszyny i urządzenia. Guma SBR może zostać docięta tak, jak sobie Państwo tego życzą. W przypadku niektórych grubości obowiązuje jednak format minimalny. Więcej informacji w naszym dziale obsługi klienta.

Maty gumowe i formatki NBR

NBR to guma olejoodporna. Maty gumowe odporne na olej, paliwo, diesla, naftę, smary docinamy oczywiście na wymiar. Istnieje możliwość zakupu całych rolek, gumy z metra oraz maty dociętej według życzenia klienta. W przypadku niektórych grubości obowiązuje minimum zakupowe. W naszej ofercie znajduje się również guma czerwona, zielona, niebieska, szara i brązowa.

Guma EPDM formatki i maty

W ofercie naszej firmy znajduje się również gume EPDM. Maty gumowe odporne na warunki atmosferyczne przeznaczone są do stosowania na wolnym powietrzu. Posiadamy szeroki wybór kolorów i formatów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować gumę do każdej realizacji.

Maty z gumy zbrojonej

Guma zbrojona również docinana jest przez nas na wymiar. Oferujemy maty zbrojone przekładkami tekstylnymi. Mamy dostępne płyty z jedną przekładką, dwiema przekładkami lub nawet trzeba przekładkami. Grubości płyt gumowe zaczynają się od 3 mm i kończą na 50 mm.