ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Formatki teflonowe PTFE cięte na wymiar

formatki teflonowe na wymiar, formatki PTFE, formatki tecaflon, boraflon, tarflen

Formatki teflonowe PTFE to inaczej płyty teflonowe docięte na dokładny wymiar w tolerancji warsztatowej oraz docięte na wymiar wałki. Wszystkie formatki PTFE docinane są w tolerancji warsztatowej – oznacza to, że ich wymiar jest na plusie. Dzięki temu możliwa jest dalsza obróbka materiału i produkcja elementów gotowych. Proszę pamiętać, że wszystkie formatki to półprodukty, w związku z czym na ich powierzchni mogą się znajdować zarysowania wynikające z cięcia piłą.

Nasza firma gwarantuje ekspresową realizację zamówienia. Średni termin realizacji to ok. 2-3 dni roboczych, w przypadku większych zamówień, proces realizacji nie trwa dłużej niż 5 dni roboczych. Formatki teflonowe wysyłamy kurierem w dowolne miejsce kraju. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu otrzymania oferty lub złożenia zamówienia – KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl.

 

Charakterystyka teflonu:

  • wysoka gęstość materiału, a co za tym idzie stosunkowo duża waga
  • niska sztywność
  • niska twardość
  • doskonałe właściwości ślizgowe
  • bardzo niskie zużycie cierne – niski współczynnik tarcia
  • doskonała odporność chemiczna na większość związków chemicznych znanych człowiekowi
  • dopuszczenie do bezpośredniego kontaktu z żywnością – wystawiamy na życzenie klienta certyfikat zgodności z normą FDA
  • bardzo dobre właściwości elektroizolacyjne
  • dobra zdolność do tłumienia drgań

 

Gdzie kupić formatki teflonowe ?

Formatki teflonowe PTFE możecie Państwo zakupić w naszej firmie. Posiadamy bardzo duży wybór grubości, tj. 0,5 mm, 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm. Maksymalny wymiar formatki teflonowej to 1200×1200 mm. W ramach tego wymiaru oferujemy formatki teflonowe docięte na wymiar w tolerancji wymiarowej na plusie. W naszej ofercie znajduje się teflon PTFE naturalny oraz modyfikowane. W przypadku teflonu z grafitem, teflonu z węglem i teflonu z brązem, termin realizacji to ok. 2-3 tygodnie. Minimum zakupowe to w przypadku teflonów modyfikowanych formatka 1200×1200 mm.

 

Ile kosztuje teflon ?

Teflon PTFE jest materiałem wysokosprawnym – może pracować w bardzo wysokiej temperaturze (nawet do + 260 st. C) oraz w silnie chemicznym środowisku. Ponadto produkcja teflonu jest bardzo energochłonna. Wszystko to składa się na jego cenę, która w porównaniu do takich tworzyw jak poliamid, polietylen, czy poliacetal jest bardzo wysoka. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu otrzymania oferty na formatki teflonowe.

 

Dostępne grubości i wymiary formatek PTFE:

Inne nazwy: formatki tecaflon, formatki boraflon, formatki tarflen

 
 

Related Posts