ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Grube plandeki ochronne 210 g/m2 – oferta

Plandeki ochronne i plandeki okryciowe 210 g/m2

Nasza firma od blisko 25 lat oferuje najwyższej jakości plandeki dla biznesu oraz rolnictwa. Oferowane plandeki o gramaturze 210 g/m2 są idealne do czasowego zabezpieczenia towarów, materiałów, półproduktów oraz produktów na placach magazynowych oraz podczas transportu, a także do zabezpieczania płodów rolnych i nawozów.

Wszystkie plandeki ochronne posiadamy dostępne z magazynu, dzięki czemu oferujemy Państwu dostawy ,,just in time". Wiemy jak ważne jest dokładne zabezpieczenie towarów, materiałów i płodów rolnych, dlatego w 99 % przypadków, zamówione plandeki dojeżdżają już następnego dnia.

plandeki ochronne 210 g/m2

Plandeki ochronne 210 g/m2 - specyfikacja techniczna:

  • Tkanina - PP polipropylen
  • Gramatura - 210 g/m2
  • Kolor - srebrno - zielony
  • Wzmocnienie - podwójne krawędzie z zatopionym sznurem wzmacniającym i usztywniającym
  • Montaż - oczka ze stali ocynkowanej STEEL STRONG z zabezpieczaniem przeciwko wyrywaniu (montowane co ok. 50-70 cm)

Wytrzymałe plandeki ochronne

Oferowane plandeki wykonane są z bardzo wytrzymałej przędzy z tworzywa sztucznego PP. PP jest to polipropylen, czyli najbardziej popularne tworzywo, wykorzystywane do produkcji plandek okryciowych oraz plandek ochronnych. Nasze plandeki produkowane są ze wzmocnionego HDPE, które w przypadku plandek ma bardzo pozytywny wpływ, jakim jest znacznie zwiększona wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Plandeki okryciowe wodoodporne

Nasze plandeki są w 100 % wodoodporne, dzięki czemu są w stanie idealnie zabezpieczyć materiały, towary i płody rolne przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, w szczególności przed deszczem i śniegiem. Należy jednak pamiętać, że plandeki ochronne przetarte lub uszkodzone nie będą dobrze chronić przed wodą. Wówczas konieczna jest naprawa przy pomocy taśmy do naprawy plandek.

Montaż plandek ochronnych i okryciowych

Oferowane plandeki ochronne 210 g/m wyposażone są w oczka montażowe wykonane ze stali ocynkowanej. Są to oczka STEEL STRONG z zabezpieczeniem przeciwko rozrywaniu i wyrywaniu, dzięki czemu oczka nawet podczas silnych porywów wiatru nie ulegają uszkodzeniu. Oczka montowane są co ok. 50-70 cm. Do montażu plandek polecamy linkę gumową w oplocie typu ekspander. Jest to linka o średnicy 8 mm, przy pomocy której jesteśmy w stanie dobrze naciągnąć plandeki. plandeki ochronne 210 g/m2

Plandeki dostarczamy zaufanymi firmami kurierskimi - zazwyczaj docierają następnego dnia roboczego po zamówieniu.

Zamówienia mogą Państwo składać telefonicznie pod numerami - KOM +48 509 491 716 lub +48 698 145 836.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 16:00.

Plandeki ochronne oferta 2023

Plandeki ochronne cieszą się dużą popularnością. Tkanina polipropylenowa, z której wykonujemy ten produkt jest bardzo wytrzymała i świetnie sprawdza się do tego rodzaju realizacji. Warto zainteresować się naszymi najwyższej jakości produktami, aby móc w pełni cieszyć się perfekcyjnie dopasowanymi częściami. Zaletą naszej firmy jest dająca wiele możliwości produkcja plandek ochronnych na wymiar.