ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Mata gumowa gładka

Mata gumowa gładka, mata gumowa na metry, maty z gumy na wymiar, guma z rolki

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości maty gumowe gładkie, docinane na dokładny wymiar klienta. W naszej ofercie znajdują się maty z gumy SBR ogólnego zastosowania i przeznaczenia, maty z gumy NBR olejoodpornej oraz maty z gumy EPDM odpornej na warunki atmosferyczne (termoodporne).

Mata gumowe gładka dostępna jest w grubościach 2 mm / 3 mm/ 4 mm / 5 mm / 6 mm / 8 mm / 10 mm / 12 mm / 15 mm / 20 mm / 30 mm / 40 mm / 50 mm. W grubościach od 2 mm do 10 mm maty z gumy dostępne są w rolkach 1200×10000 mm oraz 1200×5000 mm, natomiast powyżej tej grubości, maty z gumy dostępne są w arkuszach 1000×1000 mm.

Nasza firma oferuje również maty z gumy na wymiar. Jesteśmy w stanie dociąć gumę na pożądany przez Państwa wymiar, zachowując przy tym bardzo wysoką precyzję i jakość cięcia. Formatki gumowe docinamy na ploterach, które gwarantują krótki czas realizacji i wysoką jakość cięcia.

 

Dostępne rodzaje mat gumowych gładkich:

 

maty z gumy gładkiej
 

Maty gładkie ogólnego zastosowania:mata gumowa gładka, maty gumowe na wymiar

Są to maty gumowe gładkie, produkowane z najwyższej jakości płyt gumowych SBR ogólnego zastosowania lub innymi słowy ogólnego przeznaczenia. Oferowane maty mogą pracować wewnątrz budynków, w temperaturach od ok. – 40 st. C do ok. + 80 st. C. Poniżej temperatury minimalnej płyta gumowa będzie kruszała, natomiast powyżej temperatury maksymalnej, będzie się topiła. Maty gładkie SBR są idealnie do zastosowania jako maty na stoły warsztatowe, pod maszyny, na stanowiska pracy, itp.

 

Maty olejoodporne:

Są to maty produkowane z płyt gumowych NBR olejoodpornych. Maty te posiadają bardzo dobrą odporność na substancje ropopochodne takie jak oleje, smary, paliwa, itp. Dzięki temu maty NBR mogą pracować w środowisku zaolejonym i nie ulegają w związku z tym degradacji materiałowej. Nasze maty gumowe gładkie olejoodporne można spotkać na stacjach benzynowych, w firmach sektora petrochemicznego, itp.

 

Maty gładkie odporne na warunki atmosferyczne:

Jest to jedyny rodzaj gumy, mogący z powodzeniem pracować na wolnym powietrzu. Dodatek EPDM sprawia, że mata gumowa gładka EPDM jest odporna na warunki atmosferyczne i ozon. Dzięki temu pod wpływem działania warunków atmosferycznych nie ulega przyspieszonemu starzeniu materiałowemu.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

KOM +48 509 491 716

[email protected]