ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Mata gumowa posadzkowa

mata gumowa posadzkowa, mata gumowa na posadzke, posadzki gumowe

Maty gumowe podłogowe – gładkie, z rowkami i pastylkami. Szeroki wybór grubości. Formaty docinamy pod zamówienie. Atrakcyjna cena i szybka realizacja

Od lutego 2019 rozszerzamy naszą ofertę o wysokogatunkowe gumy podłogowe. Proponujemy bardzo duży wybór produktów dostosowanych do specyficznych warunków pracy.

Do dyspozycji naszych klientów udostępniamy maty:

  • z gumy olejoodpornej,
  • z gumy odpornej na temperaturę,
  • z gumy antypoślizgowej
  • z gumy standardowej.

Gumowe maty podłogowe

Oferujemy 3 podstawowe rodzaje mat. Każdy posiada unikatowe właściwości i jest przeznaczony do innego środowiska pracy. Jednak wszystkie produkty są bardzo odporne na ścieranie, posiadają wysoką odporność na zniszczenie oraz wyjątkową elastyczność. Dodatkowym atutem naszych mat jest naturalny zapach gumy, który nie sprawia problemu w codziennym użytkowaniu, czego nie można powiedzieć o tanich matach chińskich lub wykonanych z mieszanek niskiej jakości.

Przy wyborze gumy na posadzkę należy brać pod uwagę fakt, że nie każdy producent wykładzin gumowych stosuje odpowiednie granulaty, gwarantujące wysoką jakość produktów.

Maty gumowe na wymiar

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów prowadzimy ciągłe dostawy gumy w formatach wykonywanych na zamówienie. Posiadamy techniczne możliwości realizacji zamówień, dla których produkcja mat gumowych odbywa się w specjalnie przygotowanych cyklach produkcyjnych.

Każda mata gumowa posadzkowa może być dostarczone w postaci:

  1. maty gumowe z rolki
  2. mata gumowa na metry kwadratowe
  3. maty gumowe na metry bieżące

Sprzedaż i cena gumy na podłogę

Pośród naszych produktów polecamy zwłaszcza dwa najpopularniejsze warianty, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Pierwszym z produktów są maty gumowe gładkie. Dostępne w grubości od 1mm do 50mm. Są to produkty dostępne w rolkach lub arkuszach 1m x 1m

Drugi najpopularniejszy typ to maty gumowe ryflowane lub z rowkiem. Ze względu na swoją konstrukcję bardzo często nazywane są również jako gumy antypoślizgowe. Doskonałe na często używane posadzki.

Nasz cennik obowiązuje dla produktów katalogowych. Natomiast ceny wyrobów gumowych robionych na zamówienie ustalane są przed produkcją i dostawą gumy.

Mata gumowa posadzkowa – sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze produkty.