ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Plandeki do piaskowania i śrutowania

Nasza oferta plandek to również wysokiej jakości plandeki do piaskowania i śrutowania, wykonywane na wymiar oraz zgodnie z wytycznymi klienta. Ich celem jest czasowe zabezpieczenie komór śrutowniczych oraz komór piaskowania przed uszkodzeniem. Do tego typu produkcji używamy dwóch rodzajów bardzo wytrzymałych tkanin PCV o gramaturze 650 g/m2 oraz 900 g/m2. Jednak zdecydowanie zalecamy wykorzystanie wyższej gramatury 900 g/m2 – taka plandeka na pewno ulegnie degradacji po znacznie dłuższym czasie niż plandeka o gramaturze 650 g/m2.
W przypadku pytań dotyczących plandek do piaskowania i śrutowania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym specjalistą pod nt tel. +48 509 491 716.

Plandeki do piaskowania i śrutowania

Charakterystyka zamówienia plandek do piaskowania

Tkanina – PCV polichlorek winylu
• Gramatura – 650 g/m2 lub 900 g/m2 (zalecamy wyższą gramaturę do tego typu zastosowań)
• Kolor – szeroka gama kolorystyczna do wyboru
Możliwość nadruku – tak
Wzmocnienie – podwójne krawędzie
Wymiary – produkcja na wymiar klienta
Dodatkowy osprzęt – oczka montażowe

Jak wygląda realizacja zamówień na plandeki do śrutowania lub piaskowania?

Nasza firma specjalizuje się w internetowej sprzedaży plandek, dlatego zarówno cały proces składania zamówienia, jak i przebieg realizacji jest przede wszystkim wygodny ale również szybki dla klienta. Wszystkie informacje odnośnie składanego zamówienia otrzymujemy od klientów na nasz adres mailowy: biuro@plastplus.pl. W odpowiedzi otrzymujecie od nas Państwo szczegółowe wyliczenie oraz przybliżony czas realizacji zamówienia. Po akceptacji rysunku plandeki oraz dokonaniu przedpłaty, przechodzimy do produkcji plandek do śrutowania i piaskowania na wymiar klienta. Gotowe zamówienia wysyłamy na wskazany adres dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi.

Related Posts