ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Plandeki na klatki spawalnicze – osłony na klatki spawalnicze

Plandeki na klatki spawalnicze – osłony na klatki spawalnicze

 

Naszą najnowszą realizacją są trudnopalne plandeki na klatki spawalnicze, których zadaniem jest zatrzymanie gazów spawalniczych wewnątrz klatki w wietrzne dni.

Plandeki i osłony na klatki spawalnicze produkujemy z tkaniny PCV 650 g/m2 (wersja z atestem trudnopalności). Aby maksymalnie wykorzystać światło dzienne, plandeki wykonane są z tkaniny bardzo jasnej (w kolorze siwym).

Nasza firma jest w stanie wykonać każdy wymiar, dzięki czemu jesteśmy bardzo elastyczni. W przypadku naszego klienta, plandeki posiadały wymiary ok. 276 x 336 cm oraz 228 x 116,5 cm.

 

plandeki na klatki spawalnicze

 

Plandeki na klatki spawalnicze – specyfikacja tkaniny:

  • Materiał – PCV (polichlorek winylu) z dodatkiem proszku trudnopalnego
  • Gramatura – 650 g/m2
  • Wersja – trudnopalna
  • Dostępne kolory – siwy, biały, zielony, khaki (wojskowy)
  • Montaż – oczka montażowe, chwytki obrotowe, paski zapięciowe, itp.
  • Właściwości ogniowe – B
  • Wydzielanie dymu – s2
  • Płonące krople – d0

 

Osłony na klatki spawalnicze – szczegółowe właściwości ogniowe:

 

Plandeki na klatki spawalnicze – zastosowanie:

Oferowane plandeki służą do uszczelniania klatek spawalniczych, które z kolei służą do spawania rurociągów, dużych konstrukcji metalowych, gazociągów, itp. Zadaniem plandek jest odizolowanie miejsca spawania oraz wolnego powietrza. Jest to bardzo istotne szczególnie w wietrzne dni, kiedy porywy wiatru mogą powodować zawirowania gazów spawalniczych i w efekcie osłabienie spawów.

Plandeki i osłony na klatki spawalnicze wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy kształt i wymiar. Podobnie jest ze sposobem montażu. Najbardziej popularnym sposobem montażu jest montaż na oczka montażowe. Wówczas klatki należy wyposażyć w śruby. Plandekę przykręca się następnie do klatki.

Bardzo szybkim sposobem montażu plandek na klatki spawalnicze jest również montaż na chwytki obrotowe (uchwyty motylkowe). Chwytki zapewniają najszybszy montaż i demontaż plandek na klatkach.

   

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

+48 509 491 716

+48 698 145 836

biuro@plastplus.pl

 

Related Posts