ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Plandeki PCV produkcja i sprzedaż

Plandeki PCV produkcja i sprzedaż. Szeroki wybór grubości i kolorów. Plandeka z oczkami lub bez - na zamówienie. Plandeki cena i rozmiar

 

Nasza oferta obejmuje plandeki robione na wymiar. Realizujemy zamówienia na nietypowe wielkości i kształty. Dysponujemy bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem materiałów dzięki temu naszym klientom oferujemy szeroki wybór i krótkie terminy realizacji zamówień. Wyróżnia nas najwyższa jakość i doświadczenie. Do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością. Sprawdź naszą ofertę.

 

Rodzaje plandek PCV

plandeka grubość: 560 gramów/m2, 630 gramów/m2, 690 gramów/m2, 900 gramów/m2

plandeka kolor: szary, zielony, czerwony, niebieski, żółty, czarny, ecru, biały, pomarańczowy

oczka: wykonujemy na zamówienie

materiał: standardowy, przeźroczysty trudnopalny

 

Gdzie kupić plandeki?

Prowadzimy sprzedaż plandek na terenie całego kraju. Wyceny robimy na podstawie informacji przekazanych podczas rozmowy telefonicznej lub przesłanych mailem. Wszystkie plandeki dostarczamy naszym klientom na wskazany adres bez konieczności odbiorów osobistych. Każda plandeka na czas transportu jest odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniem i zniszczeniem dzięki czemu do naszych klientów zawsze docierają produkty w bardzo dobrym stanie.

Sprzedaż plandek prowadzimy również w naszej firmie w Bydgoszczy. Biuro obsługi jest do Państwa dyspozycji od 8.00 do 16.30 od poniedziałku do piątku.

 

Plandeka PCV cena - cennik plandek

Ze względu na to, że wykonujemy plandeki na wymiar i każde zamówienie różni się od innych nie ma jednego obowiązującego cennika. Ceny plandek przy każdym zapytaniu są indywidualnie kalkulowane. aby uzyskać konkretną wartość należy wskazać ilość sztuk, jaki jest wymagany rozmiar, czy są potrzebne oczka oraz z jakiego materiału produkowane są plandeki.

Wycena plandek nie zajmuje zwykle więcej czasu niż kilka minut i najczęściej cena podawana jest podczas rozmowy telefonicznej.

 

Jeśli szukacie Państwo solidnych wielosezonowych plandek zapraszamy do kontaktu i współpracy.