ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Trudnościeralne płyty gumowe na stół roboczy

Trudnościeralne płyty gumowe na stół roboczy

 

Trudnościeralne płyty gumowe na stół roboczy. Płyty na stoły robocze do warsztatu docinamy na wskazany wymiar. Posiadamy szeroki wybór płyt. Zapewniamy szybką realizację zamówień i dostawę na wskazany adres. Sprawdź dalej

 

Płyty gumowe znajdują szerokie zastosowanie jako powierzchnie blatów wszelkiego rodzaju stołów w warsztatach, serwisach i w działach produkcji. Zobacz dlaczego warto stosować maty gumowe na stoły robocze:

  • Zapewniają zabezpieczenie powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi, 
  • Ułatwiają wykonywanie prac,
  • Chronią blaty przed zabrudzeniem - są łatwe do utrzymania w czystości,
  • Ograniczają ślizganie się elementów układanych na stole

 

Płyty gumowe na stoły robocze docinamy na zamówienie 

telefon kontaktowy 780 090 280

plyta-z-gumy-na-stol-roboczymata-z-gumy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Płyty gumowe cięte na zamówienie

Każdego dnia docinamy płyty gumowe o różnych rozmiarach pod stelaż klienta. Dostarczamy również blaty gumowe na stoły robocze różnej specyfikacji:

  • SBR - płyty ogólnego przeznaczenia, najczęściej wybierane przez klientów
  • NBR - płyty odporne na olej, do miejsc gdzie szczególnie często występują wycieki substancji ropopochodnych

Docinamy płyty różnej wielkości o grubości od 2mm do 20mm. Mamy możliwość docinania również płyt wzmocnionych przekładkami, które zapewniają odpowiednią ochronę przy zachowaniu niskiej masy i małej grubości.

Najpopularniejsze grubości płyt - 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm i 10mm

 

Cięcie płyt gumowych - cena

Wszystkie płyty gumowe podlegają indywidualnej wycenie. Realizujemy zlecenia na pojedyncze maty oraz na całe serie cięte pod wymiar. Cena zależna jest od rodzaju płyt, grubości oraz zakresu prac. Na cenę ma również wpływ miejsce i sposób dostawy.

Trudnościeralne płyty gumowe na stół roboczy - zapytaj o cenę telefon 780 090 280

 

Płyty gumowe na stoły robocze dostarczamy na terenie całej Polski. Zamówienia realizujemy nawet w 2 dni. Posiadamy własny magazyn i dział przygotowania produkcji. Korzystamy z kilku firm spedycyjnych, które dają możliwość szybkich wysyłek.

Tniemy wyłącznie płyty najwyższej jakości. Korzystamy z dostaw z polskich fabryk, które produkują swoje produkty z kauczuku wysokogatunkowego. Dzięki temu płyty posiadają odpowiednią twardość i odporność na uszkodzenia. Zapewniają długie użytkowanie bez konieczności wymiany. Płyty można kleić lub dokręcać do blatów. Produkcja płyt gumowych odbywa się w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach z wykorzystaniem wykwalifikowanych pracowników.

Tolerancja cięcia płyt z gumy

na długości +/- 4mm

na szerokości +/- 3mm