ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Poliamid tuleje – rury odlewane na zamówienie

Poliamid tuleje - rury odlewane na zamówienie. Oferujemy rury robione na wymiar. Szybka realizacja zleceń. Tuleja rura ertalon, tarnamid, boramid. Poliamid naturalny, ze smarem, z olejem i z włóknem szklanym. Sprawdź

 

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rur z poliamidu w rozmiarach standardowych produkowanych w cyklach wielkoseryjnych oraz rury poliamidowe PA6 G odlewane na rozmiar wskazany przez klienta w pojedynczych sztukach.

Nowoczesna technologia odlewania pozwala nam dostarczyć do klienta tuleje o bardzo szerokim zakresie średnic zewnętrznych i wewnętrznych. Zaczynając od rozmiarów:

  • od fi 50 na zewnątrz i fi 40 na wewnątrz,
  • po rozmiar fi 1000 na zewnątrz i fi 990 wewnątrz.

 

Poliamid tuleje - rury odlewane na zamówienie

Zadzwoń zapytaj o cenę tel 780 090 280

 

Rura poliamid odlewany produkowana jest w odcinkach min. 0d 500mm do 1000mm, a więc możemy realizować bardzo indywidualne zamówienia.

Tuleja z poliamidu odlewanego PA6 G od momentu zamówienia do dostarczenia do klienta ostatecznego. Czas realizacji zamówienia od 5 do 14 dni. 

Na zamówienie naszym klientom możemy dostarczyć rury:

  • naturalne
  • czarne z dodatkiem molibdenu
  • zielone, żółte z dodatkiem oleju
  • czerwone z dodatkiem smaru
  • niebieskie odporne na UV

 

Nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju. Półfabrykaty wykorzystywane są do obróbki CNC i posiadają naddatki-tolerancje rozmiarowe. Mogą również posiadać zarysowania na powierzchni, które są wynikiem technologii produkcji. Aby poznać dokładne wymiary konkretnej rury prosimy o kontakt z działem techniczno-handlowym.

posiadamy możliwość obróbki detali gotowych z poliamidu na podstawie dostarczonej dokumentacji wykonawczej. Dorabiamy duże serie elementów jak i pojedyncze rzeczy na zamówienie. Posiadamy także możliwość cięcia tulejek na wymiar wskazany przez klienta. Możemy docinać różne długości.

 

Poliamid tuleje duże średnice

Inne nazwy handlowe: rury z tarnamidu, boramidu, ertalonu, tecastu.