ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Przegrody i odgrodzenia z plandeki do hali przemysłowej

Przegrody do hal produkcyjnych i odgrodzenia z plandeki to idealny sposób na mobilne wydzielenie przestrzeni w halach produkcyjnych i magazynowych. Pozwalają na wydzielenie stref produkcyjnych, magazynowych, a także stref ogrzewanych zimną od tych nieogrzewanych.

Nasza firma oferuje kotary do wydzielania stref w halach produkcyjnych wykonane z materiałów lekkich, a także ciężkich. W swojej ofercie posiadamy plandeki samogasnące (trudnozapalne), posiadające atest trudnopalności oraz kotary z folią przeźroczystą. Jesteśmy również w stanie dostarczyć Państwu wysokiej jakości system przesuwny - rolki i szyny. Pozwoli on w bardzo prosty i szybki sposób zasłaniać powierzchnie, w zależności od zapotrzebowania.

Wszystkie odgrodzenia z plandeki do hal produkcyjnych wykonujemy na dokładny wymiar podany przez klienta. Dzięki temu zawsze idealnie pasują do mniejsza aplikacji i nie ma problemów z ich montażem.

Kotary do hal produkcyjnych z plandeki PE (PP) 200 g/m2

PE (PP) 200 g/m2 to tkanina lekka. Jeden metr kwadratowy tego materiału waży bowiem zaledwie 200 g. W związku z tym, materiał ten nie może być wykorzystywany do zabudowy ścian zewnętrznych hal produkcyjnych. Nie mniej - idealnie nadaje się on do zastosowania wewnątrz hal produkcyjnych. Do najbardziej popularnych aplikacji kotar z materiału PE200 jest wydzialanie ogrzewanych stref w halach produkcyjnych i magazynach.

Przegrody do hal magazynowych i produkcyjnych z plandeki PCV 650 g/m2

Tkanina PCV 650 g/m2 jest najbardziej popularna i najczęściej wykorzystywana do produkcji kotar przemysłowych. W jej przypadku mamy w ofercie szereg dostępnych kolorów, takich jak biały, szary, grafitowy, czerwony, niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, etc. W przypadku kotar PCV 650 g/m2 istnieje również możliwość nadruku i wgrzania okien przeźroczystych.

Odgrodzenia do hal produkcyjnych z plandeki przeźroczystej to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy zależy nam na przedostawaniu się światła dziennego pomiędzy odgrodzonymi strefami. Daje to również możliwość kontroli tego, co dzieje się w danej strefie oraz poza nią.

Kotary przemysłowe z plandeki trudnopalnej

Bardzo często kotary potrzebne są do wydzielenie stref w halach produkcyjnych przedsiębiorstw, które zajmują się spawaniem, szlifowaniem, obróbką metali, etc. Wydobywające się w tych miejscach iskry stanowią zagrożenie pożarem dla standardowych tkanin plandekowych. Idealnym rozwiązaniem będą tutaj kotary i odgrodzenia z plandeki trudnopalnej PCV 650 g/m2.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego na adres mailowy biuro@plastplus.pl. Do wyceny potrzebujemy wymiary przestrzeni, które chcą Państwo wydzielić.