ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Przeźroczyste ścianki na taras

Przeźroczyste ścianki na taras

Przeźroczyste ścianki na taras to wielosezonowe rozwiązanie dla osób kochających spędzać czas na swoim tarasie niezależnie od pogody czy pory roku. Wykonane są z grubej folii przezroczystej, bardzo mocnej, odpornej na panujące warunki atmosferyczne czy działanie promieniowania UV. Możliwość rolowania ścianki do góry w ciepły dzień. Do produkcji używane są dwa materiały PCV – pierwszy już wspomniany, czyli folia przeźroczysta oraz drugi konieczny dla zapewnienia wytrzymałości ścianki i jest to obramówka w wybranym przez klienta kolorze, również z materiału PCV o gramaturze 650 g/m2. Ścianka wygląda bardzo elegancko a szeroki wybór kolorów materiałów plandekowych pozwala na dobranie odpowiedniej ramki do danego tarasu. Całość wykonywana jest oczywiście zgodnie z wymiarami klienta, co gwarantuje idealne dopasowanie do każdej zabudowy tarasowej.

 

Charakterystyka bezbarwnych plandek na taras

  • Materiał przeźroczysty – gruba folia PCV
  • Materiał kolorowy – plandeka PCV o gramaturze 650 g/m2
  • Wymiary – maksymalny wymiar folii przezroczystej 130 cm; maksymalny wymiar plandeki PCV w kolorze bez ograniczeń
  • Kolory ramki – szeroki wybór kolorów podstawowych
  • Dodatkowy osprzęt do montażu – tak, zgodnie z życzeniem klienta (oczka montażowe okrągłe lub owalne, uchwyty obrotowe, kieszenie na płaskowniki lub rurki, paski do podwieszania)

 

Jak zrealizować zamówienie na plandeki z materiału przeźroczystego?

Wszystkie zamówienia plandek w naszej firmie realizujemy na indywidualne zamówienie klienta – nie posiadamy gotowych ścianek przeźroczystych w magazynie – dlatego też czas realizacji wynosi do 8 dni roboczych. Prowadzimy internetową sprzedaż plandek z wysyłką do klienta na terenie całego kraju. W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego z naszych doradcą handlowym: biuro@plastplus.pl.

 

Related Posts