ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Rękawy do zrzutu betonu i gruzu

rękawy zrzutowe do betonu, rękawy do betonu, rękawy do gruzu

 

Oferujemy Państwu bardzo wytrzymałe rękawy zrzutowe do betonu, wykonane z wysokiej jakości tkaniny PCV 900 g/m2. Jako jedni z nielicznych oferujemy rękawy w różnych kolorach, których wybór jest bardzo bogaty. Dzięki temu mają Państwo możliwość personalizacji i przyporządkowani koloru do zrzutu konkretnych materiałów.

Rękawy używane mogą być do zrzutu betonu, tynków, piasku a nawet gruzu budowlanego. Pozwalają na bezpieczny transport materiałów budowlanych z wyższych kondygnacji budynków do kontenerów przeznaczonych na gruz lub zrzut betonu do betoniarek, itp.

Nasza firma oferuje Państwu rękawy zrzutowe w dowolnych średnicach. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdą długość i każdą średnicę. Termin realizacji zamówienia wynosi około 3 dni roboczych. Co bardzo istotne – oferujemy zarówno zakupy jednostkowe, jak i seryjne.

 

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, pod numerem KOM +48 509 491 716

 

Charakterystyka rękawów:

  • tkanina – PCV (polichlorek winylu) obustronnie lakierowane
  • gramatura – 900 g/m2
  • maksymalna długość – bez ograniczeń
  • maksymalna średnica – bez ograniczeń
  • dostępny kolor – niebieski, zielony, biały, czarny, pomarańczowy, żółty, czerwony

 

Zastosowanie:rękawy zrzutowe z pcv

Nasze rękawy przeznaczone są głównie do zastosowania w budownictwie, jednak coraz częściej zwracają się do nas firmy z branży rolniczej i gospodarstwa rolne, chcące wykorzystać rękawy do grawitacyjnego zrzutu zboża, nawozów i innych płodów rolnych. Wracając do branży budowlanej, rękawy przeznaczone są do grawitacyjnego zrzutu betonu, tynków, piasków, gruzu, a także innych elementów. Należy jedynie pamiętać o tym, że rękawy wykonane są z materiały PCV i nie powinno się transportować nim metali, które mogą uszkodzić strukturę rękawa i doprowadzić do przecięcia materiału.

 

Sprzedaż hurtowa i detaliczna:

Nasza firma oferuje Państwu sprzedaż hurtową i detaliczną. Dzięki temu w przypadku zapotrzebowania na mniejszą ilość, istnieje możliwość produkcji nietypowych rękawów do zrzutu betonu i innych materiałów.

Termin realizacji zamówienie wynosi około 5 dni roboczych, jednak istnieje możliwość zamówienia cito. Wówczas termin realizacji zamówienia jest skrócony do ok. 2 dni roboczych.

 
 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

KOM +48 509 491 716

[email protected]