ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Uszczelki do wysokich temperatur

uszczelki do wysokich temperatur, uszczelki wysokotemperaturowe, Uszczelki wysokotemperaturowe z silikonu, Uszczelki płaskie na wymiar , Uszczelki na zamówienie CENA

Producent uszczelek przeznaczonych do zastosowania w wysokich temperaturach i nie tylko. Szeroki wybór detali z silikonu – sprzedaż wysyłkowa na terenie całej Unii Europejskiej. Zobacz jakie elementy jesteśmy w stanie wykonać właśnie na Ciebie.

Silikon przemysłowy mleczny lub czerwony – jego zastosowanie sprowadza się przede wszystkim do miejsc o ciężkiej specyfikacji termicznej – tam gdzie nie mogą być zastosowane uszczelki z gumy, oraz innych tworzyw ze względu na wysoką temperaturę, detale silikonowe poradzą sobie bez większych problemów. Ponadto posiadamy silikon mleczny, który jest obojętny fizjologicznie, przez co można stosować go w bezpośrednim kontakcie z żywnością.

 

Uszczelki wysokotemperaturowe z silikonu

Nasza hurtownia zajmuje się produkcją, oraz sprzedażą elementów uszczelniających wykonanych z wysokogatunkowego silikonu – tylko surowiec najwyższej jakości gwarantuje wykonanie pożądanych elementów z zachowaniem należytych standardów. Nasze uszczelki odporne na wysokie temperatury potrafią nieprzerwanie wykonywać swoją pracę w przedziale temperatury od -60°C do nawet 200°C. Ponadto cechuje je:

  • Możliwość zastosowania w środowisku spożywczym (są obojętne fizjologicznie)
  • Zachowują swoją elastyczność nawet w niskich temperaturach
  • Są stabilne wymiarowo w wysokich temperaturach
  • Są odporne na UV, oraz ozon
  • Możliwość wykonania detali z innych kolorów jak czerwony i mleczny na specjalne życzenie klienta

 

uszczelki silikonowe na wymiar, uszczelki silikonowe wysokotemperaturowe

Uszczelki płaskie na wymiar

Naszą największą zaletą jest wykonywanie produktów z należytą starannością według projektu zamawiającego – w tej kwestii jesteśmy bardzo elastyczni. Potrafimy dostosować się nawet pod bardzo wymagające zamówienia. Po otrzymaniu projektu od Państwa przekazujemy go naszym fachowcom a dział sprzedażowy zajmuje się wyceną, oraz wszystkimi sprawami związanymi z zakupem, oraz transportem. Wykonujemy detale z płyt na dokładne wymiary, oraz kształty jakie są potrzebne. Dzięki szerokim możliwościom produkcyjnym jesteśmy w stanie wykonywać zarówno małe pojedyncze zamówienia, jak i duże hurtowe dostawy. Jeżeli chodzi o grubość, to również w tej kwestii pozostawiamy Państwu swobodę wyboru.

 

Uszczelki na zamówienie CENA

Jesteśmy e-hurtownią– to znaczy, że nie funkcjonujemy jak typowy sklep internetowy w którym każdy produkt ma swoją cenę i kupuje się go poprzez dodanie do „koszyka”. Na naszej stronie wybieracie Państwo towar jakim jesteście zainteresowani, kontaktujecie się z naszym działem sprzedażowym, który informuje Państwa o wszystkich szczegółach zamówienia, między innymi o dostępności produktu, czasie realizacji, cenie, i innych szczegółach. Cena w takim przypadku zależna jest od ilości, wielkości, rodzaju materiału, oraz adresu dostawy. Aby uzyskać dokładne informacje na temat produktów oferowanych w naszym sklepie zapraszamy do kontaktu codziennie w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Gwarantujemy fachową obsługę, terminowe dostawy, oraz produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma firmami, które cenią sobie nasze produkty wykonane z silikonu i stale wracają po kolejne zamówienia. Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś!

 

 

 

Related Posts