ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Wykładziny antypoślizgowe

wykładziny antypoślizgowe, podłogi antypoślizgowe, wykładziny gumowe antypoślizgowe

Wykładziny antypoślizgowe to rozwiązanie nie tylko dla przemysłu, ale również do użytku przydomowego. Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, iż wykładziny antypoślizgowe mogą być stosowane wewnątrz, ponieważ nie są odpowiednio odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych oraz promieni UV.

W naszej ofercie posiadamy wykładziny antypoślizgowe z gumy o różnych fakturach. Do najbardziej popularnych możemy zaliczyć wykładziny gumowe METRO oraz wykładziny gumowe RYFLOWANE. Posiadamy również wzór blachy ryflowanej oraz wzór jodełko. Co bardzo ważne, większość wykładzin dostępnych jest wprost z magazynu, dzięki czemu mogą być u Państwa już następnego dnia roboczego po otrzymaniu zamówienia.

Wykładzina antypoślizgowa wykonana jest z gumy, a co za tym idzie jest dość ciężka. W związku z tym, wszystkie wykładziny wysyłamy na palecie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu otrzymania oferty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl.

Czym charakteryzują się wykładziny antypoślizgowe ?

Jak sama nazwa mówi, zadaniem wykładzin antypoślizgowych jest zachowanie bezpieczeństwa dla pracowników lub domowników w miejscach, w których może dochodzić do wycieku różnego rodzaju cieczy. Może to być zwykła woda lub substancje ropopochodne, takie jak oleje, smary, paliwa, itp. Jeżeli istnieje ryzyko wycieków substancji pochodnych ropy naftowej, wówczas należałoby zastosować wykładziny antypoślizgowe z gumy NBR, czyli olejoodpornej. Nie mniej jednak, jeżeli planują Państwo wykładać garaże i miejsca w okolicach maszyn, gdzie ryzyko wycieków jest raczej małe, wówczas polecamy standardowe wykładziny z gumy ogólnego przeznaczenia.

Jakie rodzaje wykładzin posiadamy ?

 • wykładziny gumowe METRO (nalane pastylki)
 • wykładziny gumowe RYFEL wąski (wąskie rowki)
 • wykładziny gumowe RYFEL szeroki (szerokie rowki)
 • wykładziny gumowe JODEŁKA (nalany wzór jodełki)
 • wykładziny gumowe BLACHA RYFLOWANA (nalany wzór blachy ryflowanej)

Wykładziny antypoślizgowe METRO i RYFLOWANE mogą być również wykonane w wersji olejoodpornej, czyli z gumy NBR. Wówczas mogą one pracować w środowisku zaolejonym. Należy jednak pamiętać, że guma NBR nie jest całkowicie odporna na działanie substancji ropopochodnych i po długotrwałym stosowaniu w oleju może ulec degradacji materiałowej. Standardowo dostępne posiadamy wykładziny antypoślizgowe z gumy SBR ogólnego przeznaczenie. Są one dostępne z magazynu.

wykładziny antypoślizgowe, wykładzina antypoślizgowa

Jakie grubości i formaty są dostępne ?

 • dostępne grubości – 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm (z magazynu dostępna grubość 3 mm / pozostałe dostępne na zapytanie);
 • dostępne formaty – 1200×10000 mm lub 1450×10000 mm;
 • cięcie na wymiar – oferujemy również docięcie wykładzin antypoślizgowych na mniejsze formaty lub cięcie wykładzin z metra, więcej informacji w naszym biurze obsługi klienta.

Zastosowanie wykładzin antypoślizgowych:

 • wyłożenie ciągów komunikacyjnych w halach produkcyjnych
 • wyłożenia ciągów komunikacyjnych w obiektach sportowych i na lodowiskach
 • wyłożenie pomieszczeń gospodarczych w domach prywatnych
 • wyłożenie garaży
 • zastosowanie przy maszynach i urządzeniach przemysłowych
 • zastosowanie w autobusach, busach, maszynach rolniczych, samochodach dostawczych, itp.

Oczywiście jest to tylko przykładowe wyliczenie, a zastosowanie bardzo często nas samych zaskakuje. Wykładziny antypoślizgowe to produkt bardzo uniwersalny i można go stosować w zasadzie wszędzie tam, gdzie przemieszczają się ludzie i zwierzęta.

Gdzie kupić wykładziny antypoślizgowe ?

Bardzo często klienci pytają nas gdzie kupić wykładziny antypoślizgowe. Odpowiedź jest bardzo prosta, bowiem wykładziny są dostępne w naszej ofercie. Oferujemy nie tylko ilości hurtowe, ale również detalicznie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, gdzie mogą Państwo kupić wykładziny lub zapytać o cenę.

Related Posts