ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Zabudowa altany – ściany boczne do altanki

zabudowa altan, zabudowy altan, zabudowa tarasu, zabudowa altany przez wiatrem, ściany boczne do altany

Zabudowa altan i tarasów to nic innego jak wykonanie ścianek bocznych do altanki. Ścianki boczne do altany wykonywane są z wysokiej jakości materiału PCV, który zapewnia wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, deszcz, grad, niskie i wysokie temperatury, a także silne podmuchy wiatru.

Nasza firma plandeki do zabudowy altan wykonuje z tkanin estetycznych, które nie tylko zabezpieczają altankę i wszystko się w niej znajduje, ale także cieszą oko, ponieważ są bardzo dobrze wykonane. Do produkcji ścianek używamy tkaniny PCV 650 g/m2 ELEGANT oraz folii przeźroczystej o grubości 1 mm. Wyróżnia nas przede wszystkim jakość i używanie tylko i wyłącznie materiałów z najwyższej półki.

W przypadku pytań, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem handlowym. Jesteśmy do Państwo dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. – KOM +48 509 491 716 lub [email protected].

 

 

Plandeki do zabudowy altanek – co nas wyróżnia:

 • WYTRZYMAŁOŚĆ – nasze plandeki do zabudowy altanek są przede wszystkim wytrzymałe. Produkujemy je z grubych materiałów. Nasze folie przeźroczyste mają aż 1 mm grubości, podczas gdy konkurencja proponuje grubość 0,3 mm.
 • ESTETYKA – przykładamy szczególną wagę do estetyki, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w ogrodzie bardzo ważny jest wygląd. Wszystkie zgrzewy staramy się wykonywać maksymalnie estetycznie. Nasze kolory są bardzo ładnie wybarwione i zabezpieczone filtrami UV przed odbarwieniem.
 • OSPRZĘT W OCYNKU – wszystkie oczka montażowe i uchwyty obrotowe są nierdzewne, dzięki czemu nawet po kilku latach zachowują swój blask.
 • DOŚWIADCZENIE – kupując w naszej firmie mogą Państwo liczyć na fachową pomoc. Przed produkcją wysyłamy naszym klientom rysunki do akceptacji, dzięki czemu zawsze wszystko idealnie pasuje do altan i tarasów.

 

 

zabudowa altanki, zabudowa altany, plandeki do zabudowy altany, ścianki boczne do altanki, ścinki przeciwwiatrowe do altanki

 

Ściany boczne do altany na dokładny wymiar

Wszystkie ściany boczne do altany wykonujemy na dokładny wymiar. Dzięki temu zabudowa altany i tarasów jest idealnie spasowana do konstrukcji. Pomiary i montaż są w Państwa zakresie, jednak zarówno pomiar altany jak i montaż plandek są bardzo proste. Do wyceny potrzebujemy wymiar szerokości razem z belkami oraz wysokości razem z belką górna. Montaż plandeki na altance lub tarasie polega natomiast na przykręceniu do belek uchwytów, a następnie założenie na te uchwyty gotowych ścianek. Wszystko jest więc bardzo proste i z pewnością sobie Państwo poradzą.

 

 

Zabudowa altany przed wiatrem

Nasze plandeki do zabudowy altany są idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia przed wiatrem i innymi warunkami atmosferycznymi. Jeżeli Państwa altanka lub taras znajdują się w wietrznym miejscu, np. nad jeziorem, morzem lub w górach, zabudowa altany to doskonałe rozwiązanie. Nasze ściany przeciwwiatrowe do altany zabezpieczą nie tylko altankę, ale również wszystko to, co będzie się w niej znajdowało. Co bardzo ważne, do zestawu dołączamy paski do podwieszenia. Dzięki temu w pogodny dzień, będą Państwo mogli podwinąć plandeki do góry i zawiesić na paskach. Nasze ścianki boczne do altanki są odporne na mrozy do ok. – 40 st. C – nie trzeba ich demontować na zimę. W przypadku demontażu na okres jesienno-zimowy należy pamiętać, aby plandeki nie zostały złożone w kostkę, ale zwinięte. Dzięki temu na wiosnę ścianki do altanki nie będą pogniecione. Jeżeli nie wiedzieli Państwo czym osłonić altankę od wiatru, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

 

 

Produkcja i termin realizacji

Nasza firma jest producent plandek do zabudowy altany, gwarantuje najwyższą jakość i fachowe doradztwo. Procent zamówienia wygląda u nas następująco:

 1. zapytanie
 2. oferta
 3. zamówienie
 4. przedpłata minimum 50 % (reszta płatna przy odbiorze)
 5. przygotowanie rysunku wykonawczego
 6. akceptacja rysunku przez klienta
 7. przekazanie na produkcję
 8. dostawa do klienta (realizacja ok. 3-5 dni roboczych).

 
 

Dodatkowe informacje:

KOM +48 509 491 716

[email protected]