ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Parawany spawalnicze produkcja na wymiar

parawany spawalnicze, kurtyna spawalnicza, zasłona spawalnicza, ekrany spawalniczy, ekrany spawalnicze

 

Oferujemy Państwu parawany spawalnicze z wysokiej jakości tkaniny plandekowej PCV 650 g/m2 uniepalnionej. Jak sama nazwa mówi, oferowane kurtyny spawalnicze są trudnopalne i mogą pracować w sąsiedztwie stanowisk spawalniczych, ślusarskich, itp. Do każdego zamówienia na życzenie klienta możemy dołączyć atest trudnopalności B2.

Parawany spawalnicze produkujemy na dokładny wymiar podany przez Państwa w zamówieniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać kurtyny do każdego stanowiska, nawet o bardzie nietypowych wymiarach i kształtach. Wykonujemy również kurtyny spawalnicze na klatki spawalnicze (kliknij i dowiedz się więcej).

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi w celu wyceny. Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od aktualnego obłożenia produkcji, jednak zazwyczaj nie wynosi więcej, niż 5 dni roboczych.

 

Specyfikacja materiału:parawany spawalnicze, kurtyna spawalnicza, zasłona spawalnicza, ekrany spawalniczy, ekrany spawalnicze

  • tkanina – PCV 650 g/m2 trudnopalna
  • stopień trudnopalności – B2 (możliwość uzyskania atestu do zamówienia – chęć należy zgłosić w momencie składania zamówienia)
  • dostępne kolory – biały, siwy, zielony, khaki
  • wzmocnienie – podwójna krawędź
  • elementy montażowe – oczka montażowe, rolki przesuwne, uchwyty kotarowe do przesuwania
  • temperatura pracy – od – 40 st. C do + 80 st. C
  • wydzielanie dymu – s2
  • płonące krople – d0

 

Ekrany spawalnicze produkcja na wymiar

Oferowane przez naszą firmę ekrany spawalnicze lub innymi słowy parawany spawalnicze są produkowane na dokładny wymiar, podany przez Państwa w zamówieniu. Do produkcji używamy wysokiej jakości tkaniny trudnopalnej PCV 650 g/m2 z atestem trudnopalności. Jest to bardzo wytrzymały materiał, który może pracować w sąsiedztwie źródła zapłonu, jakim są stanowiska spawalnicze, czy stanowiska ślusarskie. Oferowane zasłony spawalnicze dostępne są w kolorach białym, siwym, zielony oraz wojskowym (khaki).

Produkcja następuje poprzez zgrzewanie z sobą pasów tkaniny PCV 650 g/m2 trudnopalnej zgrzewarkami. Zgrzew stworzony w temperaturze ok. + 700 st. C jest nierozrywalny i bardzo estetyczny.

 

Montaż na stanowiskach

Nasza firma oferuje jedynie zasłony trudnopalne bez stelaży. W celu montażu na zasłonach zakuwane są oczka montażowe lub inne uchwyty na zamówienie klienta. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również uchwyty kotarowe do przesuwania zasłony spawalniczej po rurce lub lince celnej oraz rolki do przesuwania zasłony po szynie.

Jeżeli nie są Państwo pewni jaki sposób montażu będzie najlepszy w Państwa firmie, prosimy o przesłanie zdjęć stanowisk. Nasi pracownicy doradzą najlepszy sposób montażu kurtyn.

 
 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

KOM +48 509 491 716

biuro@plastplus.pl

 
 

Related Posts