ul. Szajnochy 10 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Trudnościeralne płyty gumowe ogólnego zastosowania SBR

Trudnościeralne płyty SBR

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości płyty gumowe ogólnego zastosowania SBR, wykonane z maksymalnie trudnościeralnej mieszanki gumowej. Dzięki odpowiednim dodatkom oraz nowoczesnemu procesowi produkcji, nasze płyty gumowe SBR gwarantują setki roboczogodzin pracy, bez najmniejszych problemów, przetarć i pękań.

Każda płyta gumowa ogólnego zastosowania znajdująca się w naszej ofercie dostępna jest w zależności od grubości, w formacie 1200×10000 mm, 1200×5000 mm lub prasowana w formie 1000×1000 mm. Oczywiście wszystkie płyty jesteśmy w stanie dociąć na pożądany przez Państwa wymiar !

 
płyty gumowe ogólnego zastosowania, płyty gumowe sbr, maty gumowe sbr
 

Płyta gumowa ogólnego zastosowania znajduje szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu oraz rolnictwie. Można je spotkać w warsztatach, zakładach produkcyjnych, magazynach, pomieszczeniach gospodarczych, czy w budynkach inwentarskich. Każda płyta gumowa ogólnego zastosowania znajdująca się w naszej ofercie wyprodukowana została z najwyższej jakości mieszanki gum, które zapewniają najlepsze właściwości wytrzymałościowe oraz wysoką odporność na ścieranie.

Każda płyta gumowa ogólnego zastosowania znajdująca się w naszej ofercie wyprodukowana została na terenie Unii Europejskiej. Gwarantuje to najwyższą jakość produktu oraz wydłużony czas stosowania wykładziny. Co bardzo istotne – oferowane płyty gumowe nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, który z kolei wydzielają płyty sprowadzane z dalekiego wschodu. Płyty z dalekiego importu produkowane są z recyklatu, który jest słabej jakości i bardzo nieprzyjemnie pachnie.

 

Specyfikacja techniczna:

 • grubość: 3, 5, 8, 10, 12, 15, 20, 30, 40 i 50 mm;
 • szerokość rolki: 1,2 m lub 1,4 m;
 • temperatura stosowania: od – 30 st. C do + 70 st. C;
 • kolor: czarny lub mleczna;
 • maksymalne długości rolki: od 5 mb do 10 mb;
 • twardość Sh: od 40°SH do 85°SH;
 • wzmocnienie: przekładki z tkaniny.

 

płyta gumowe SBR ogólnego zastosowania

 

PŁYTY GUMOWE OGÓLNEGO ZASTOSOWANIA DOCINAMY NA WYMIAR KLIENTA

Do cięcia gumy używamy nowoczesnych ploterów, które formatki gumowe docinają z bardzo wysoką precyzją. Oferujemy zarówno pojedyncze formatki, jak i produkcję seryjną. Więcej informacji w dziale handlowym, pod numerem +48 509 491 716.

 

Przykładowe zastosowanie płyt SBR:

 • płyty gumowe stosowane jako izolatory,
 • do produkcji uszczelek,
 • amortyzatory drgań,
 • podkłady antypoślizgowe,
 • pokrycie szafek i stołów warsztatowych,
 • podkłady pod maszyny.

Płyta gumowa ogólnego zastosowania – jest zgodna z przepisami i zasadami o BHP. Utrzymanie posadzki wyłożonej płytą gumową jest bardzo łatwe – usuwanie zabrudzeń następuje bardzo szybko i bezproblemowo.

 

Płyty gumowe ogólnego zastosowania cena i dostępność:

Nasza firma posiada bardzo bogato zaopatrzony magazyn płyt gumowych SBR, dlatego jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie, dostarczyć zamówione płyty pod wskazany przez Państwa adres. W przypadku nietypowego zamówienia lub braku konkretnej pozycji, oferujemy bardzo szybką produkcję. Niestety produkcja wiąże się z koniecznością zamówienia minimum 36 m2, a w przypadku płyt gumowych prasowanych, minimum zakupowe wynosi 3 szt., czyli 3 m2.

Cennik płyt gumowych ogólnego zastosowania jest niestety nie do zrobienia, ponieważ ceny płyt zmieniają się dość dynamicznie. Dlatego najlepiej napisać do nas zapytanie ofertowe lub zadzwonić do biura obsługi klienta. Nie mniej jednak warto wspomnieć, że płyty gumowe ogólnego zastosowania to opcja najbardziej standardowa i ich cena nie jest wygórowana.

 

Jak montować płyty ?

Montaż płyt jest bardzo prosty, ale zależy od aplikacji. Najlepiej wykorzystać do tego bardzo dobrej jakości taśmę dwustronną, która pozwoli na spojenie płyty gumowej ze stołem, maszyną, podłogą, itp. Płyty można również przywiercić, a cieńsze nawet przynitować do podłoża.

 

 

Więcej informacji pod numerem telefonu – KOM +48 509 491 716 lub +48 698 145 836