ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Poliacetal POM C – płyty z poliacetalu

płyty poliacetal, płyty POM, arkusze poliacetal, płyty z poliacetalu

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości płyty z poliacetalu (płyty POM C) pochodzące z niemieckiej fabryki tworzyw sztucznych. Posiadamy płyty poliacetal w kolorze białym, czarnym i niebieskim.

Pełne płyty poliacetalowe dostępne są wprost z naszego magazynu, dzięki czemu w przypadku większości średnic, oferujemy Państwu dostawy ,,just in time”. Nad ekspresową realizacją Państwa zamówień czuwa doświadczony zespół logistyków, dzięki czemu zamówione materiały dojeżdżają zazwyczaj następnego dnia roboczego.

Płyty poliacetal POM-C docinamy na konkretny wymiar klienta na nowoczesnych piłach sterowanych numerycznie. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 509 491 716.

 

Dostępne grubości i formaty:

UWAGA: Wszystkie półfabrykaty wykonane są w tolerancjach produkcyjnych. Oferowany materiał jest półfabrykatem przeznaczonym do obróbki wiórowej (zawiera naddatki – tolerancje na grubości), w związku z czym na jego powierzchni mogą znajdować się zarysowania.

Dane w tabeli są danymi informacyjnymi bez gwarancji. Rozmiary rzeczywiste mogą się nieznacznie różnić.

 

Charakterystyka materiału:

Poliacetal należy do najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych tworzyw. Wszystkie półfabrykaty doskonale nadają się do obróbki mechanicznej. Każda płyta posiada naddatki dzięki czemu wymiar nominalny osiągany jest po procesie produkcji. Szeroki wybór grubości i formatów pozwala bardzo łatwo dobrać niezbędny półfabrykat. Wszystkie produkty dostarczamy na zamówienie na terenie całego kraju. Standardowy czas dostawy na tworzywa konstrukcyjne z magazynu nie zajmuje więcej niż 1-3 dni.

  • bardzo dobre właściwości ślizgowe
  • wysoka odporność na ścieranie
  • bardzo dobra stabilność wymiarowa
  • dobre właściwości higroskopijne – minimalna absorpcja wilgoci
  • wysoka sprężystość materiału
  • bardzo dobre właściwości tłumienia drgań

 

Płyty poliacetal docięte na wymiar:

Dysponujemy możliwością precyzyjnego cięcia płyt na formatki. Cięcie odbywa się przy pomocy specjalnych pił i programu CAD do rozrysowywania rozkroju. Dzięki temu jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie dostarczyć kształtki cięte z dokładnością do 1 mm. Realizujemy zamówienia na pojedyncze sztuki oraz całe serie formatek. Na zamówienie możemy ciąć płyty białe, czarne i antystatyczne AST. Płyty poliacetal docięte na wymiar posiadają bardzo dokładnie wykończone krawędzie zewnętrzne, dzięki czemu mogą być traktowane jako produkt gotowy. Należy pamiętać jednak, że zawierają one naddatki produkcyjne.

 

Frezowanie płyty z poliacetalu

Płyty poliacetal to doskonały półfabrykat do obróbki CNC. Obróbka – frezowanie, wiercenie – POM C jest stosunkowo prosta i nie powinna sprawić żadnego kłopotu osobom, które dysponują odpowiednim doświadczeniem i parkiem maszyn. W przypadku tworzyw sztucznych należy jednak pamiętać o tolerancjach z jakimi wykonywane będą detale gotowe. Musimy brać pod uwagę między innymi takie czynniki jak rozszerzalność cieplna czy absorbcja wilgoci, która wpływa na stabilność wymiarową.

Płyty z poliacetalu właściwości sprawdź więcejPOLIACETAL POM C

Dostawy wszystkich produktów realizujemy na terenie całego kraju. Wszystkie wysyłki realizowane są z 3 magazynów zlokalizowanych na terenie województw wielkopolskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego. Dzięki tak rozbudowanej logistyce wszystkie płyty z poliacetalu wysyłamy w 1-3 dni od dnia zamówienia. Każda płyta przed wysyłką sprawdzana jest na zgodność z zamówieniem, dzięki temu błędy zostały ograniczone do minimum, a do klientów trafiają produkty zgodne z zamówieniem.

 
 

Płyty poliacetal POM C inne nazwy handlowe Tecaform, Ertacetal, Boracetal plastik

+48 509 491 716

[email protected]