ul. Bydgoskich Przemysłowców 8 | Bydgoszcz
+48 509 491 716
52 510 80 89

Poliacetal POM C – płyty z poliacetalu

Płyty z poliacetalu – płyty POM C

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości płyty z poliacetalu (płyty POM C) pochodzące z niemieckiej fabryki tworzyw sztucznych.

Pełne płyty poliacetalowe dostępne są wprost z naszego magazynu, dzięki czemu w przypadku większości średnic, oferujemy Państwu dostawy ,,just in time”. Nad ekspresową realizacją Państwa zamówień czuwa doświadczony zespół logistyków, dzięki czemu zamówione materiały dojeżdżają zazwyczaj następnego dnia roboczego.

Płyty poliacetal POM-C docinamy na konkretny wymiar klienta na nowoczesnych piłach sterowanych numerycznie. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 509 491 716.

 

Płyty z poliacetalu

 

Płyty z poliacetalu – dostępne grubości i wagi:

UWAGA: Wszystkie półfabrykaty wykonane są w tolerancjach produkcyjnych. Oferowany materiał jest półfabrykatem przeznaczonym do obróbki wiórowej (zawiera naddatki – tolerancje na grubości), w związku z czym na jego powierzchni mogą znajdować się zarysowania.

Dane w tabeli są danymi informacyjnymi bez gwarancji. Rozmiary rzeczywiste mogą się nieznacznie różnić.

 

Płyta poliacetal POM C:

Poliacetal należy do najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych tworzyw. Wszystkie półfabrykaty doskonale nadają się do obróbki mechanicznej. Każda płyta posiada naddatki dzięki czemu wymiar nominalny osiągany jest po procesie produkcji. Szeroki wybór grubości i formatów pozwala bardzo łatwo dobrać niezbędny półfabrykat. Wszystkie produkty dostarczamy na zamówienie na terenie całego kraju. Standardowy czas dostawy na tworzywa konstrukcyjne z magazynu nie zajmuje więcej niż 1-3 dni.

Formatki z POM C:1

Dysponujemy możliwością precyzyjnego cięcia płyt na formatki. Cięcie odbywa się przy pomocy specjalnych pił i programu CAD do rozrysowywania rozkroju. Dzięki temu jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie dostarczyć kształtki cięte z dokładnością do 2mm. Realizujemy zamówienia na pojedyncze sztuki oraz całe serie formatek. Na zamówienie możemy ciąć płyty białe, czarne i antystatyczne AST.

 

Frezowanie płyty z poliacetalu

Te tworzywa konstrukcyjne to doskonały półfabrykat do obróbki CNC. Obróbka – frezowanie, wiercenie – POM C jest stosunkowo prosta i nie powinna sprawić żadnego kłopotu osobom, które dysponują odpowiednim doświadczeniem i parkiem maszyn. W przypadku tworzyw sztucznych należy jednak pamiętać o tolerancjach z jakimi wykonywane będą detale gotowe. Musimy brać pod uwagę między innymi takie czynniki jak rozszerzalność cieplna czy absorbcja wilgoci, która wpływa na stabilność wymiarową.

Płyty z poliacetalu właściwości sprawdź więcejPOLIACETAL POM C

Dostawy wszystkich produktów realizujemy na terenie całego kraju. Wszystkie wysyłki realizowane są z 3 magazynów zlokalizowanych na terenie województw wielkopolskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego. Dzięki tak rozbudowanej logistyce wszystkie płyty z poliacetalu wysyłamy w 1-3 dni od dnia zamówienia. Każda płyta przed wysyłką sprawdzana jest na zgodność z zamówieniem, dzięki temu błędy zostały ograniczone do minimum, a do klientów trafiają produkty zgodne z zamówieniem.

 

Płyty poliacetal POM C inne nazwy handlowe Tecaform, Ertacetal, Boracetal plastik