ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Płyty PEEK

Płyty PEEK

Płyty PEEK są mniej popularne niż wałki, ale również bardzo często poszukiwane przez naszych klientów. W ofercie posiadamy płyty teecapeek w formacie 500x3000 mm. Minimalny format zakupowy to 500x500 mm. W ramach płyt oferujemy również mniejsze formatki docięte na wymiar.

Płyta z PEEK charakteryzuje się wysoką odpornością na duże temperatury. Może pracować z temperaturą do + 230 st. C. Jest również wytrzymała mechanicznie i posiada doskonałe właściwości ślizgowe.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania oferty. Zapytania ofertowe prosimy wysyłać na adres mailowy biuro@plastplus.pl. Odpowiemy Państwu tak szybko, jak to tylko możliwe.

FDA PEEK
Płyty PEEK są obojętne fizjologicznie i mogą być używane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Na życzenie klienta wystawiamy stosowne certyfikaty zgodności. Chęć uzyskania dokumentu należy zgłosić przed zamówieniem.

Dostępne formaty płyt PEEK:

UWAGA: Wszystkie półfabrykaty wykonane są w tolerancjach produkcyjnych. Oferowany materiał jest półfabrykatem przeznaczonym do obróbki wiórowej (zawiera naddatki – tolerancje na grubości), w związku z czym na jego powierzchni mogą znajdować się zarysowania.

Dane w tabeli są danymi informacyjnymi bez gwarancji. Rozmiary rzeczywiste mogą się nieznacznie różnić.

płyty PEEK, tecapeek, polieteroeteroketon

PEEK płyta

Ten materiał należy do grupy tworzyw wysokogatunkowych. Doskonale sprawdza się w miejscach gdzie temperatura dochodzi do 250stC.

Posiada doskonałe właściwości mechaniczne. Jest bardzo odporny na ścieranie. Zachowuje wysoką stabilność wymiarową.

Płyty PEEK oferta 2023

Płyty PEEK w 2023 prognozują wzrost cen w okolicach 4%. Nie potrzeba danych statystycznych i wyliczeń, by pokazać, że ceny rosną. Przyczyniają się do tego nieustannie wzrastające ceny energii, paliw, a co za tym idzie wzrastające koszty produkcji tworzyw. Nasza oferta półfabrykatów i tworzyw sztucznych jest jedną z najlepszych na rynku, nasze produkty powstają z najwyższej jakości materiałów, aby każdy klient mógł cieszyć się perfekcyjnie dopasowanymi elementami. Zaletą naszej firmy jest dająca wiele możliwości produkcja płyt PEEK na wymiar.

Zobacz również - wałki PEEK