ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Poliamid czerwony ze smarem wewnętrznym – PA6G SL – wałki tuleje płyty

Poliamid czerwony ze smarem wewnętrznym – PA6G SL

 

Oferujemy Państwu poliamid czerwony modyfikowany smarem wewnętrznym – PA6G SL.

Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych poliamidów odlewanych, cechujący się bardzo niskich współczynnikiem tarcia, wynoszącym ok. 0,08. Materiał ten nie wymaga dodatkowego smarowania i dodatkowych konserwacji.

W swojej ofercie posiadamy wałki poliamid czerwony ze smarem oraz płyty poliamid czerwony ze smarem.

 

poliamid czerwony ze smarem

Poliamid czerwony ze smarem – charakterystyka materiału:

  • wysoka sztywność,
  • stosunkowo wysoka twardość,
  • bardzo niski współczynnik ścieralności (ok. 0,08),
  • doskonałe właściwości ślizgowe,
  • wysoka zdolność do tłumienia drgań,
  • cicha praca mechanizmów,
  • bardzo dobra obrabialność,
  • nie wymaga dodatkowego smarowania i dodatkowej konserwacji.

 

Poliamid ze smarem wewnętrznym:

 

Poliamid czerwony ze smarem wewnętrznym – obróbka

Poliamid czerwony ze smarem wewnętrznym jest najbardziej popularnym poliamidem modyfikowanym. W tym wypadku substancją modyfikującą jest smar wewnętrzny, który sprawia, że materiał posiada jeden z najniższych współczynników ścieralności spośród wszystkich tworzyw konstrukcyjnych. Lepsze właściwości posiadają jedynie bardzo drogie tworzywa wysokosprawne.

Obróbka PA6G SL nie sprawia większych problemów, ponieważ jest to materiał bardzo łatwy w obróbce. Dzięki temu do produkcji detali i części nie są potrzebne nowoczesne maszyny. Przed przystąpieniem do obróbki należy jednak pamiętać o wymianie ostrza na nowe oraz o jego odpowiednich obrotach.

 

Poliamid czerwony PA6 GSL – cena

Poliamid PA6 GSL nie jest tworzywem szczególnie drogim. Jest oczywiście delikatnie droższy od poliamidu naturalnego, ponieważ modyfikowany jest smarem wewnętrznym, który znacznie poprawia jego właściwości ślizgowe, mechaniczne oraz  wytrzymałościowe. Dodatkowo poliamid barwiony jest na kolor czerwony, który odróżnia go od innych materiałów.

Poliamid czerwony odlewany jest na zamówienie klienta. W magazynie posiadamy jednak stany magazynowe, które w wielu przypadkach pozwalają nam na dostawy ,,just in time”. Poliamid czerwony ze smarem wałki, płyty i tuleje odlewamy na zamówienie klienta, dzięki temu oferujemy bardzo duże i nietypowe średnice i grubości płyt.

 

 

Wszystkie półprodukty docinamy na wymiar klienta.

Korzystamy z nowoczesnych pił do cięcia tworzyw sterowanych numerycznie, dzięki czemu gwarantujemy wysoką precyzję cięcia.

Więcej informacji – KOM 509 491 716