ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Poliamid żółty z elastomerem – TECARIM 1500 – wałki i płyty

Poliamid żółty

Oferujemy Państwo specjalistyczny poliamid żółty z elastomerem - TECARIM 1500. Jest to kopolimer blokowy PA6, który został wyprodukowany przy użyciu procesu reakcyjnego odlewania wtryskowego. Dodatkowy składnik w postaci elastomeru sprawia, że poliamid ten jest ciągliwy i tym samym posiada bardzo wysoką odporność na wysokie poziomy naprężenia.

W swojej ofercie posiadamy wałki żółty poliamid TECARIM oraz płyty żółty poliamid TECARIM. Niestety z uwagi na stosunkowo niskie zainteresowanie tym materiałem w naszym kraju, nie posiadamy dużych stanów magazynowych. Większość półproduktów sprowadzamy bezpośredniego z fabryki. Termin realizacji wynosi ok. 2 tygodni.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta pod numerem telefonu KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl. Z chęcią przygotujemy dla Państwa ofertę !
 

poliamid żółty z elastomerem

Poliamid żółty z elastomerem - charakterystyka materiału:

  • niesamowicie wysoki poziom ciągliwości,
  • doskonała wytrzymałość na uderzenia dynamiczne nawet w bardzo niskich temperaturach,
  • stosunkowo niska wytrzymałość,
  • materiał ten nie kruszy się na mniejsze kawałki przy uderzeniach oraz przy roztrzaskiwaniu,
  • wysoka chłonność energii uderzeniowej,
  • dobre właściwości elektroizolacyjne.
żółty poliamid z elastomerem, pa6 żółty

Dostępne półprodukty:

Poliamid TECARIM 1500 obróbka

Poliamid żółty z elastomerem nie należy do tworzyw łatwych w obróbce. Dzieje się tak, ponieważ jest to tworzywo o bardzo wysokim poziomie ciągliwości. W związku z tym jego obróbka może przynosić problemy. Dlatego właśnie zalecamy, aby obróbką tego materiału zajmowały się firmy, które posiadają nowoczesne centra obróbcze, potrafiące radzić sobie z ciągnącymi materiałami.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe rolki wykonane z żółtego poliamidu z elastomerem, typu TECARIM 1500. Rolki pracują w maszynie, która wykonuje dynamiczne uderzenia i pracuje do tego w skrajnie niskich temperaturach. Większość innych tworzyw pracując w tych warunkach, uległaby szybkiemu zniszczeniu.

żółty poliamid z elastomerem, tecarim, żółty tecamid, żółty tecast

PA6 żółty TECARIM 1500 - cena

Poliamid typu TECARIM 1500 nie należy do tworzyw tanich. Jego cena w porównaniu z poliamidem naturalnym jest dużo wyższa. Jest to związane z wysoką ceną dodatków elastomerowych oraz znacznie bardziej skomplikowanym procesem produkcyjnym.

Niestety większość półproduktów z poliamidu żółtego z elastomerem posiadamy na zapytanie. Sprowadzamy jest bezpośrednio z niemieckiej fabryki, w związku z czym, termin realizacji wynosi zazwyczaj ok. tygodnia.

Wszystkie półprodukty docinamy na wymiar klienta.

Korzystamy z nowoczesnych pił do cięcia tworzyw sterowanych numerycznie, dzięki czemu gwarantujemy wysoką precyzję cięcia.

Więcej informacji - KOM 509 491 716

Related Posts