ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Wykładziny gumowe RYFEL olejoodporne NBR

Wykładziny ryflowane NBR

Wykładziny ryflowane olejoodporne, wykonane są z wysokiej jakości gumy NBR, dzięki czemu posiadają bardzo dobrą odporność na substancje ropopochodne. Wykładziny gumowe olejoodporne mogą pracować z wyciekami olejów, ropy, paliw, diesla, nafty, smarów, itp. Dla porównania, zwykłe wykładziny będą pęcznieć, a następnie kruszyć się. W naszej ofercie posiadamy wykładziny gumowe olejoodporne z ryflem wąskim i szerokim. Są one dostępne w formatach 1200 x 10000 mm, oraz grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm. Standardowa grubość wynosi 3 mm i jest dostępne w większości przypadków z magazynu. W przypadku pozostałych grubości, konieczne jest spełnienie minimum zakupowego, które wynosi 36 m2. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Chętnie przygotujemy ofertę na interesujące Państwa wykładziny gumowe olejoodporne - KOM +48 509 491 716 / biuro@plastplus.pl.
wykładzina gumowa olejoodporna ryflowana, wykładzina gumowa ryfel wąski NBR
Wykładzina gumowa olejoodporna NBR z ryflem wąskim
wykładziny gumowe olejoodporne z ryflem szerokim, wykładziny ryfel NBR
Wykładzina gumowa olejoodporna NBR z ryflem szerokim

Wykładzina gumowa RYFEL olejoodporna - specyfikacja techniczna:

  • grubość: 3, 4, 5, 6 i 8 mm;
  • szerokość rolki: 1,2 m;
  • temperatura stosowania: od - 30 st. C do + 70 st. C;
  • kolor: czarny;
  • maksymalne długości rolki: do 10 mb;
  • twardość Sh: od 40°SH do 85°SH;
 • rodzaj ryfla: wąski lub szeroki (poniższa grafika górna - ryfel wąski, grafika dolna - ryfel szeroki);
wykładzina gumowa ryflowana olejoodporna nbr, wykładzina gumowa z ryflem odporna na olej

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOCIĘCIA WYKŁADZINY NA WYMIAR KLIENTA !

KLIENT MA WYBÓR POMIĘDZY WYKŁADZINĄ Z RYFLEM WĄSKI, A RYFLEM SZEROKIM !

Przykładowe zastosowanie:

  • do wykładania posadzek w przydomowych warsztatach, gdzie istnieje możliwość wycieku oleju lub paliwa,
  • do wykładania posadzek w budynkach przemysłowych, gospodarczych i inwentarskich, gdzie istnieje możliwość wycieku substancji ropopochodnych,
  • do wykładania posadzek w warsztatach i serwisach samochodowych,
  • do wykładania podłóg w samochodach dostawczych, naczepach i przyczepach, które stosowane są do przewozu substancji ropopochodnych,
 • jako podkład pod maszyny i urządzenia przemysłowe, z których możliwy jest wyciek olejów lub smarów i paliw.

Wykładziny gumowe RYFEL olejoodporne są antypoślizgowe - jest to zgodne z przepisami i zasadami o BHP. Utrzymanie posadzki wyłożonej wykładziną gumową jest bardzo łatwe - usuwanie zabrudzeń następuje bardzo szybko i bezproblemowo.

Wykładziny gumowe olejoodporne z ryflem docięte na wymiar:

Wykładziny olejoodporne z ryflem dostępne są standardowo w rolkach 1200 x 10000 mm. Na życzenie klienta możemy zaproponować formatki i maty docięte na wymiar oraz rolki o wymiarach niestandardowych - zarówno dłuższe jak i krótsze. W przypadku rolek dłuższych, produkcja możliwa jest jedynie przy grubości 3 mm. W przypadku chęci zakupu wykładziny ryfel NBR o grubości powyżej 3 mm, konieczne będzie spełnienie minimum logistycznego, które wynosi zazwyczaj 36 m2. Prosimy jednak zapytać o dostępność w naszym biurem obsługi klienta, ponieważ bardzo często wykładziny w pojedynczych rolkach są dostępne z magazynu.

W przypadku wykładzin ryflowanych olejoodpornych docinanych na wymiar, termin realizacji wynosi ok. 5 dni roboczych. Jeżeli są Państwo zainteresowani grubościami innymi niż 3 mm, wówczas termin realizacji zamówienia może się wydłużyć nawet do 14 dni roboczych. Wszystko jest zależne od aktualnego obłożenia produkcji.

Wykładziny gumowe odporne na olej z ryflem wąskim i szerokim docinamy na ploterach, dzięki czemu gwarantujemy wysoką powtarzalność oraz bardzo dobrą jakość cięcia. Wszystkie krawędzie są ładnie wykończone - nie są postrzępione i pokrzywione. Tolerancja w przypadku formatek i mat gumowych wynosi ok. +/- 3-5 mm.

Guma ryflowana sprzedaż

Jeśli nie wiesz, jak zamówić nasze gumy ryflowane, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Prowadzimy sprzedaż internetową na terenie całego kraju. Pomożemy w wyborze i w realizacji Twojego zamówienia.

Więcej informacji pod numerem telefonu - KOM 509 491 716

wykładzina gumowa ryflowana NBR, wykładzina olejoodporna z ryflem