ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Płyty i podkłady gumowe pod maszyny i urządzenia

płyty gumowe pod maszyny, płyty gumowe pod urządzenia, maty gumowe pod maszyny, płyty gumowe do warszatu

Oferujemy Państwu najwyższej jakości, trudnościeralne płyty gumowe pod maszyny i urządzenia. Posiadamy wersje SBR (ogólnego zastosowania), NBR (olejoodporne) oraz EPDM (odporne na warunki atmosferyczne i ozon).

Wszystkie płyty gumowe pod maszyny i urządzenia oferowane przez naszą firmę produkowane są w polskich fabrykach, dzięki czemu są najwyższe jakości i tym samym wysokiej wytrzymałości. Co bardzo istotne, oferowane maty gumowe pod maszyny nie generują nieprzyjemnego zapachu, który jest bardzo charakterystyczny dla taniej gumy z dalekiego importu.

Wszystkie podkłady gumowe pod maszyny docinamy na konkretny wymiar. Wykorzystujemy do tego nowoczesne plotery do cięcia gumy, dzięki czemu precyzja cięcia jest bardzo wysoka. Rolki płyt gumowych w standardzie posiadają szerokość 1200 mm.

 

maty gumowe pod maszyny, podkłady gumowe pod maszyny

 

Specyfikacja techniczna:

  • Materiał - guma lita
  • Grubość - 3, 4, 5, 6, 8, 10 (powyżej 10 mm grubości płyty występują tylko w formacie 1000x1000 mm)
  • Szerokość rolki - 1200 mm / 1450 mm (wykładziny docinamy również na szerokości)
  • Maksymalna długość rolki - 10 000 mm (po spełnieniu minimum logistycznego możliwość nawinięcia dłuższej rolki)
  • Dostępne kolory - czarny
 

Podkłady gumowe- dostępne rodzaje gumy:

  • guma SBR - ogólnego zastosowanie
  • guma NBR - olejoodporna (odporna na większość substancji ropopochodnych, np. paliw, olejów, smarów, itp.)
  • guma EPDM - odporna na warunki atmosferyczne oraz ozon i UV
  • oferujemy również płyty gumowe zbrojone przekładkami tekstylnymi, w naszej ofercie posiadamy płyty zbrojone pojedynczo, podwójnie, a nawet potrójnie
  płyta gumowa pod maszyny, podkład gumowy pod maszyny  

Wytrzymałe płyty gumowe pod maszyny i urządzenia:

Oferowane płyty gumowe przeznaczone są jako podkłady pod ciężkie maszyny i urządzenia. Ich głównym zadaniem jest tłumienie drgań, zmniejszenie hałasu powstającego podczas pracy maszyny, ochrona posadzki, a także zatrzymanie przemieszczania się maszyn i urządzeń, powstających w wyniku drgań. Każdy podkład gumowy pod maszyny produkowane są z gum litych, dzięki czemu wytrzymują znaczące obciążenia i ciężary, nawet do kilkunastu ton. Dzięki temu na płytach mogą pracować nawet bardzo ciężki maszyny, generujące stosunkowo duże drgania. Dobre właściwości tłumienia drgań obniżają również hałas generowany przez pracujące maszyny i urządzenia. Maszyny i urządzenia, które nie są na stałe przytwierdzone do posadzki, podczas pracy mogą zmieniać swoje położenie. Dzieje się tak w wyniku drgań, które mogą przesuwać maszyny. Płyta gumowa pod maszyną będzie zapobiegać przesuwaniu się mebli.  

Maty gumowe pod maszyny docięte na wymiar:

Nasza firma posiada nowoczesne plotery do cięcia płyt gumowych nawet o bardzo dużej grubości. Nowoczesny sprzęt daje gwarancje wysokiej jakości i precyzji cięcia. Dzięki temu oferujemy płyty gumowe docięcie na dokładny wymiar klienta ! Wszystkie płyty gumowe pod maszyny i płyty gumowe pod urządzenia idealnie pasują do swojej aplikacji.

  płyty gumowe pod maszyny podkłady gumowe pod maszyny  

Wszystkie płyty gumowe pod maszyny i urządzenia docinamy na wymiar klienta.

Więcej informacji pod numerem KOM +48 509 491 716.

Related Posts