ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Płyty i podkłady gumowe pod maszyny i urządzenia

płyty gumowe pod maszyny, płyty gumowe pod urządzenia, maty gumowe pod maszyny, płyty gumowe do warszatu

Oferujemy Państwu najwyższej jakości, trudnościeralne płyty gumowe pod maszyny i urządzenia. Posiadamy wersje SBR (ogólnego zastosowania), NBR (olejoodporne) oraz EPDM (odporne na warunki atmosferyczne i ozon).

Wszystkie płyty gumowe pod maszyny i urządzenia oferowane przez naszą firmę produkowane są w polskich fabrykach, dzięki czemu są najwyższe jakości i tym samym wysokiej wytrzymałości. Co bardzo istotne, oferowane maty gumowe pod maszyny nie generują nieprzyjemnego zapachu, który jest bardzo charakterystyczny dla taniej gumy z dalekiego importu.

Wszystkie podkłady gumowe pod maszyny docinamy na konkretny wymiar. Wykorzystujemy do tego nowoczesne plotery do cięcia gumy, dzięki czemu precyzja cięcia jest bardzo wysoka. Rolki płyt gumowych w standardzie posiadają szerokość 1200 mm.

maty gumowe pod maszyny, podkłady gumowe pod maszyny

Specyfikacja techniczna:

  • Materiał - guma lita
  • Grubość - 3, 4, 5, 6, 8, 10 (powyżej 10 mm grubości płyty występują tylko w formacie 1000x1000 mm)
  • Szerokość rolki - 1200 mm / 1450 mm (wykładziny docinamy również na szerokości)
  • Maksymalna długość rolki - 10 000 mm (po spełnieniu minimum logistycznego możliwość nawinięcia dłuższej rolki)
  • Dostępne kolory - czarny

Podkłady gumowe- dostępne rodzaje gumy:

  • guma SBR - ogólnego zastosowanie
  • guma NBR - olejoodporna (odporna na większość substancji ropopochodnych, np. paliw, olejów, smarów, itp.)
  • guma EPDM - odporna na warunki atmosferyczne oraz ozon i UV
  • oferujemy również płyty gumowe zbrojone przekładkami tekstylnymi, w naszej ofercie posiadamy płyty zbrojone pojedynczo, podwójnie, a nawet potrójnie
płyta gumowa pod maszyny, podkład gumowy pod maszyny

Wytrzymałe płyty gumowe pod maszyny i urządzenia:

Oferowane płyty gumowe przeznaczone są jako podkłady pod ciężkie maszyny i urządzenia. Ich głównym zadaniem jest tłumienie drgań, zmniejszenie hałasu powstającego podczas pracy maszyny, ochrona posadzki, a także zatrzymanie przemieszczania się maszyn i urządzeń, powstających w wyniku drgań.

Każdy podkład gumowy pod maszyny produkowane są z gum litych, dzięki czemu wytrzymują znaczące obciążenia i ciężary, nawet do kilkunastu ton. Dzięki temu na płytach mogą pracować nawet bardzo ciężki maszyny, generujące stosunkowo duże drgania. Dobre właściwości tłumienia drgań obniżają również hałas generowany przez pracujące maszyny i urządzenia.

Maszyny i urządzenia, które nie są na stałe przytwierdzone do posadzki, podczas pracy mogą zmieniać swoje położenie. Dzieje się tak w wyniku drgań, które mogą przesuwać maszyny. Płyta gumowa pod maszyną będzie zapobiegać przesuwaniu się mebli.

Maty gumowe pod maszyny docięte na wymiar:

Nasza firma posiada nowoczesne plotery do cięcia płyt gumowych nawet o bardzo dużej grubości. Nowoczesny sprzęt daje gwarancje wysokiej jakości i precyzji cięcia. Dzięki temu oferujemy płyty gumowe docięcie na dokładny wymiar klienta ! Wszystkie płyty gumowe pod maszyny i płyty gumowe pod urządzenia idealnie pasują do swojej aplikacji.

płyty gumowe pod maszyny podkłady gumowe pod maszyny

Podkłady gumowe

Nasze podkłady gumowe idealnie nadają się do zastosowanie na stołach warsztatowych, jako podkłady pod maszyny i urządzenia, a także elementy budowlane wewnątrz budynków. Wszystkie wykonujemy na wymiar, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do miejsca aplikacji.

W ofercie posiadamy podkłady gumowe SBR, NBR, EPDM oraz VITON i silikonowe. Grubości od 1 mm do 50 mm. Maksymalne wymiary 1400x10000 mm. Podkłady docinamy na ploterze sterowanym numerycznie, dzięki czemu jakość cięcia jest na bardzo wysokim poziomie.

Wszystkie płyty gumowe pod maszyny i urządzenia docinamy na wymiar klienta.

Więcej informacji pod numerem KOM +48 509 491 716.

Related Posts