ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Uszczelki gumowe na wymiar – płaskie i kołnierzowe – produkcja

Oferujemy Państwu najwyższej jakości i wytrzymałości, uszczelki gumowe płaskie, kołnierzowe, itp. Wszystkie uszczelki produkowane są na dokładny wymiar przedstawiony na rysunku klienta, dzięki czemu zawsze pasują nawet do bardzo nietypowej aplikacji.

Uszczelki gumowe wycinamy na nowoczesnych ploterach do cięcia gumy, dzięki czemu gwarantują najwyższą precyzję i dokładne wykończenie krawędzi. Widać to doskonale na poniższych zdjęciach.

Prześlij nam rysunek swojej uszczelki i poznaj cenę jej produkcji. Oferujemy produkcję seryjną i zakupy jednorazowe !

uszczelki gumowe na wymiar produkcja producent uszczelek gumowych

Uszczelki gumowe na wymiar - dostępne gumy:

  • guma SBR - ogólnego zastosowania
  • guma NBR - odporna na niekorzystne działanie substancji ropopochodnych
  • guma EPDM - odporna na kwasy, ozon, UV oraz warunki atmosferyczne
  • guma z regranulatu

Produkcja uszczelek na wymiar:

Uszczelki gumowe nasza firma produkuje według rysunku przesłanego przez klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować nawet bardzo nietypowe uszczelki do Państwa maszyn i urządzeń. Co bardzo istotne, jesteśmy w stanie wyprodukować nawet bardzo małe ilości uszczelek. Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, że w przypadku uszczelek gumowych o bardzo małych rozmiarach, konieczne może być zamówienie większej ilości.

Produkujemy uszczelki gumowe płaskie, kołnierzowe, a także o kształtach bardzo nietypowych. Wszystko to, dzięki nowoczesnym ploterom do cięcia gumy, które wycinają uszczelki w sposób bardzo precyzyjny i dokładny. Plotery gwarantują wysoką jakość wykończonych krawędzi i dokładność wymiaru.

producent uszczelek gumowych uszczelki gumowe na wymiar

Uszczelki gumowe na wymiar - cennik:

W przypadku uszczelek gumowych produkowanych na wymiar klienta, nie ma jednej ceny którą moglibyśmy Państwa poinformować. Każda uszczelka jest inna, w związku z tym, konieczne jest każdorazowe jej wycenienie. Cena uszczelki jest również zależna od ilości jaką Państwo są zainteresowani. Oczywiście cena będzie korzystniejsza w przypadku zakupu większych ilości, aniżeli w przypadku zakupu jednej uszczelki gumowej na wymiar.

Uszczelki z gumy - termin realizacji:

Nasza firma posiada bardzo dobrze zaopatrzony magazyn płyt gumowych (korzystamy tylko i wyłącznie z własnych materiałów), dzięki czemu termin realizacji (w zależności od obłożenia produkcji), waha się od 3 do nawet kilku dni roboczych. Konkretny termin realizacji podajemy Państwu w ofercie.

Jak zamówić uszczelki gumowe na wymiar ?

  1. Prosimy o przygotowanie rysunku technicznego uszczelki oraz przesłanie na naszego maila (biuro@plastplus.pl). Dodatkowo prosimy o określenie temperatury pracy, mediów oraz otoczenia z jakim współpracuje uszczelka.
  2. Następnie przygotowujemy Państwu ofertę cenowo-terminową.
  3. Jeżeli oferta nie budzi Państwa zastrzeżeń, prosimy o przesłanie zamówienia.
  4. Następnie dokonują Państwo płatności faktury proforma (przedpłata).
  5. Po dokonaniu płatności przystępujemy do produkcji.
wycinanie uszczelek gumowych uszczelki gumowe na wymiar

Uszczelki gumowe oferta 2023

Uszczelki gumowe w 2023 prognozują wzrost cen w okolicach 4%. Nie potrzeba danych statystycznych i wyliczeń, by pokazać, że ceny rosną. Przyczyniają się do tego nieustannie wzrastające ceny energii, paliw, a co za tym idzie wzrastające koszty produkcji tworzyw. Nasza oferta półfabrykatów i tworzyw sztucznych jest jedną z najlepszych na rynku, nasze produkty powstają z najwyższej jakości materiałów, aby każdy klient mógł cieszyć się perfekcyjnie dopasowanymi elementami. Zaletą naszej firmy jest dająca wiele możliwości produkcja uszczelek gumowych na wymiar.

Producent uszczelek na wymiar

Jako producent uszczelek na wymiar oferujemy produkcję uszczelnień według rysunku technicznego lub dokumentacji technicznej klienta. Termin realizacji zamówienia jest zależny od aktualnego obłożenia produkcji, jednak co do zasady nie przekracza 3 tygodni.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o przesłanie na poniższy adres mailowy rysunku technicznego w formacie PDF, informację z jakiego materiały mają być uszczelki oraz interesującą Państwa ilość. Jest to bardzo ważne, ponieważ od ilości zamawianych uszczelek, uzależniona jest cena.

Uszczelki na zamówienie

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo jedynie uszczelki na zamówienie. Nie posiadamy standardowych rozwiązań dostępnych wprost z półki magazynowej. Produkujemy jedynie to, co nie jest szeroko dostępne w różnego rodzaju sklepach, marketach i hurtowniach. Z uwagi na to, że do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, obowiązują w naszej firmie minima zakupowe. Pytając o uszczelki na zamówienie, nasi pracownicy przygotują dla Państwa szczegółową ofertę, która zawiera nie tylko cenę, ale również minimum produkcyjne i termin realizacji.

Kontakt z działem obsługi klienta:

KOM +48 509 491 716

biuro@plastplus.pl

Related Posts