ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Uszczelki gumowe na wymiar – płaskie i kołnierzowe – produkcja

Uszczelki gumowe – płaskie i kołnierzowe – produkcja

Oferujemy Państwu najwyższej jakości i wytrzymałości, uszczelki gumowe płaskie, kołnierzowe, itp. Wszystkie uszczelki produkowane są na dokładny wymiar przedstawiony na rysunku klienta, dzięki czemu zawsze pasują nawet do bardzo nietypowej aplikacji.

Uszczelki gumowe wycinamy na nowoczesnych ploterach do cięcia gumy, dzięki czemu gwarantują najwyższą precyzję i dokładne wykończenie krawędzi. Widać to doskonale na poniższych zdjęciach.

Prześlij nam rysunek swojej uszczelki i poznaj cenę jej produkcji. Oferujemy produkcję seryjną i zakupy jednorazowe !

uszczelki gumowe na wymiar produkcja producent uszczelek gumowych

Uszczelki gumowe na wymiar – dostępne gumy:

  • guma SBR – ogólnego zastosowania
  • guma NBR – odporna na niekorzystne działanie substancji ropopochodnych
  • guma EPDM – odporna na kwasy, ozon, UV oraz warunki atmosferyczne
  • guma z regranulatu

Produkcja uszczelek na wymiar:

Uszczelki gumowe nasza firma produkuje według rysunku przesłanego przez klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować nawet bardzo nietypowe uszczelki do Państwa maszyn i urządzeń. Co bardzo istotne, jesteśmy w stanie wyprodukować nawet bardzo małe ilości uszczelek. Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, że w przypadku uszczelek gumowych o bardzo małych rozmiarach, konieczne może być zamówienie większej ilości.

Produkujemy uszczelki gumowe płaskie, kołnierzowe, a także o kształtach bardzo nietypowych. Wszystko to, dzięki nowoczesnym ploterom do cięcia gumy, które wycinają uszczelki w sposób bardzo precyzyjny i dokładny. Plotery gwarantują wysoką jakość wykończonych krawędzi i dokładność wymiaru.

producent uszczelek gumowych uszczelki gumowe na wymiar

Uszczelki gumowe na wymiar – cennik:

W przypadku uszczelek gumowych produkowanych na wymiar klienta, nie ma jednej ceny którą moglibyśmy Państwa poinformować. Każda uszczelka jest inna, w związku z tym, konieczne jest każdorazowe jej wycenienie. Cena uszczelki jest również zależna od ilości jaką Państwo są zainteresowani. Oczywiście cena będzie korzystniejsza w przypadku zakupu większych ilości, aniżeli w przypadku zakupu jednej uszczelki gumowej na wymiar.

Uszczelki z gumy – termin realizacji:

Nasza firma posiada bardzo dobrze zaopatrzony magazyn płyt gumowych (korzystamy tylko i wyłącznie z własnych materiałów), dzięki czemu termin realizacji (w zależności od obłożenia produkcji), waha się od 3 do nawet kilku dni roboczych. Konkretny termin realizacji podajemy Państwu w ofercie.

Jak zamówić uszczelki gumowe na wymiar ?

  1. Prosimy o przygotowanie rysunku technicznego uszczelki oraz przesłanie na naszego maila (biuro@plastplus.pl). Dodatkowo prosimy o określenie temperatury pracy, mediów oraz otoczenia z jakim współpracuje uszczelka.
  2. Następnie przygotowujemy Państwu ofertę cenowo-terminową.
  3. Jeżeli oferta nie budzi Państwa zastrzeżeń, prosimy o przesłanie zamówienia.
  4. Następnie dokonują Państwo płatności faktury proforma (przedpłata).
  5. Po dokonaniu płatności przystępujemy do produkcji.

wycinanie uszczelek gumowych uszczelki gumowe na wymiar

Kontakt z działem obsługi klienta:

KOM +48 509 491 716

KOM +48 698 145 836

biuro@plastplus.pl

Related Posts