ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Płyty z silikonu żółte, zielone, niebieskie, czerwone, pomarańczowe

płyty silikonowe czerwone, płyty silikonowe żółte, płyty silikonowe pomarańczone, płyty silikonowe niebieskie, płyty silikonowe zielone

Od stycznia 2020 roku jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kolorowe płyty z silikonu. W naszej ofercie posiadamy płyty silikonowe czerwone, płyty silikonowe żółte, płyty silikonowe pomarańczowe, płyty silikonowe niebieskie i płyty silikonowe zielone. Oczywiście mają one identyczne właściwości wytrzymałościowe i fizyczne jak te w kolorze naturalny.

Oferujemy kolorowe płyty z silikonu o twardości 30 ShA, 60 ShA oraz 80 ShA w formatach 500x500 mm. Jest to niestety jedyny, możliwy do produkcji format. Dodatkowo jesteśmy w stanie dociąć te płyty na mniejsze formatki, podkładki i uszczelki. Minimalne zamówienie opiewa na dwie płyty, a termin realizacji wynosi ok. 5 dni roboczych.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl.

kolorowy silikon zółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, czarny, biały

Właściwości kolorowego silikonu:

 • dostępne kolory - biały, czarny, zielony, niebieski, żółty, pomarańczowy, czerwony
 • dostępne twardości - 30 ShA, 60 ShA, 80 ShA
 • format - 500x500 mm lub formatki docięte na wymiar
 • minimum zakupowe - dla grubości do 5 mm - dwie sztuki formatki 500x500 mm
 • wytrzymałość termiczna - do + 200 st. C
 • odporność chemiczna - dostępna na zapytanie w biurze obsługi klienta

Jakie kolory oferujemy ?

 • płyty z silikonu żółte
 • płyty silikonowe zielone
 • płyty z silikonu niebieskie
 • płyty silikonowe pomarańczowe
 • płyty z silikonu białe
 • płyty silikonowe czerwone

W przypadku kolorowych płyt z silikonu, bazę stanowi to samo tworzywo. Różnicą jest jedynie odpowiedni barwik w kolorze. Barwnik nie wpływa na zmianę właściwości silikonu, dzięki czemu może być on stosowany w wielu aplikacjach. Co bardzo ważne - w zależności od dostawy, kolor płyt może się różnić. Wynika to z różnego wybarwienia płyt podczas wulkanizacji i różnej zawartości pigmentu w barwnikach.

Kolorowy silikon - formatki na wymiar:

Silikon żółty, silikon czerwony, silikon pomarańczowy, silikon niebieski i silikon zielony produkowane są w matach o wielkości 500x500 mm. Jest to niestety na ten moment maksymalny wymiar jaki jesteśmy w stanie wyprodukować. Nie mniej staramy się, aby w przyszłości móc zaproponować Państwu wymiar większy.

Maty z kolorowego silikonu docinamy również na wymiar klienta. Są to półprodukty docięte w tolerancji na plusie. Należy o tym pamiętać, ponieważ maty są półfabrykatem do dalszej obróbki. Jesteśmy również w stanie wyprodukować z płyt silikonowych kolorowych produkt gotowy w postaci uszczelek, podkładek, itp.

Ile kosztuje silikon żółty, czerwony, zielony, pomarańczowy, niebieski i zielony ?

Koszt kolorowego silikonu jest nieco większy niż w przypadku standardowego silikonu mlecznego lub technicznego (ceglastego). Produkcja następuje na zamówienie klienta i zazwyczaj jest jednostkowa. Stąd cena relatywnie wyższa. Nie są to jednak duże skoki. Średnio płyty silikonowe kolorowe są o ok. 20 % droższe od standardowych.

Related Posts