ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Rury POM – tuleje z poliacetalu

Tuleje z poliacetalu – rury POM C

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości tuleje z poliacetalu w najczystszej postaci. Oferowane tuleje produkowane są w niemieckiej fabryce.

Większość tulej posiadamy wprost z bardzo dobrze zaopatrzonego magazynu, dzięki temu jesteśmy w stanie realizować dostawy ,,just in time”. Duża większość materiałów dojeżdża to naszych klientów już następnego dnia roboczego po zamówieniu.

Tuleje z poliacetalu docinamy na wymiar klienta. Nie ma konieczności zakupu pełnych lag. Więcej informacji pod numerem +48 509 491 716.

 

tuleje z poliacetalu rury POM C

 

Tuleje i rury POM – dostępne średnice:

UWAGA: Wszystkie półfabrykaty wykonane są w tolerancjach produkcyjnych. Oferowany materiał jest półfabrykatem przeznaczonym do obróbki wiórowej (zawiera naddatki – tolerancje na grubości), w związku z czym na jego powierzchni mogą znajdować się zarysowania.

Dane w tabeli są danymi informacyjnymi bez gwarancji. Rozmiary rzeczywiste mogą się nieznacznie różnić.

 

Rury i tuleje z poliacetalu są coraz częściej wybierane do produkcji wielu elementów maszyn i urządzeń. Posiadają wiele właściwości, które pozwalają na szerokie zastosowanie. Te tworzywa konstrukcyjne posiadają atest FDA, dzięki czemu mogą mieć kontakt z żywnością. Najczęściej występuje w kolorze białym lub czarnym. Jest dostępny również w wersji antystatycznej POM C AST.

Tuleje z poliacetalu są bardzo chętnie stosowanym tworzywem w środowiskach zawilgoconych, gdzie zastosowanie poliamidu jest niemożliwe. Poliamid z racji swoich skłonności do wysokiej absorpcji wody nie może być stosowanych w miejscach, gdzie występuje wysoka wilgotność. Poliacetal w wilgotnym środowisku zachowuje swoją bardzo wysoką stabilność wymiarową i nie puchnie.

 

Tuleje i rury POM C charakterystyka:tuleje poliacetal pom c

  • bardzo dobre właściwości mechaniczne
  • bardzo dobra odporność na ścieranie
  • niska absorbcja wilgoci
  • łatwe w obróbce
  • temp pracy do 100stC

Więcej na temat poliacetalu przeczytasz tu – POLIACETAL POMC TWORZYWA KONSTRUKCYJNE

Tuleje z poliacetalu – toczenie, frezowanie, wiercenie:

Te materiały są coraz częściej wybierane jako półwyroby do obróbki skrawaniem. Szeroki wybór długości i średni pozwala łatwo dobrać rurę pod konkretne rozwiązanie. Duża dostępność produktów daje możliwość szybkiego realizowania zleceń i szybką dostawę elementów na terenie całego kraju. Detale gotowe z poliacetalu są coraz częściej wybierane kosztem poliamidu.

Rura poliacetal – inne nazwy handlowe tecaform, ertacetal, boracetal.

 

Rura Poliacetal POM C, Tecaform, Ertacetal, Boracetal