ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Plandeki trudnopalne PCV 650 g/m2 – na wymiar

plandeki trudnopalne, plandeka trudnopalna, plandeki niepalne, plandeka niepalna, plandeki z atestem bNasza firma od blisko 25 lat jest dostawcą najwyższej jakości plandek trudnopalnych, wykonanych z tkaniny PCV o gramaturze 650 g/m2.
Oferowane plandeki trudnopalne posiadają atest trudnopalności, wydany przez Instytut Techniki Budowlanej (Zakład Badań Ogniowych), dołączamy do każdego zamówienia lub przesyłam za pośrednictwem e-mail.

Każda plandeka trudnopalna PCV 650 g/m2 wykonywana jest na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu idealnie pasuje do swojej aplikacji. Jej cechą charakterystyczną jest to, że w przypadku zapłonu od razu gaśnie – ogień nie może się dalej rozprzestrzeniać.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania oferty lub dodatkowych informacji – KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl.

 

plandeki trudnopalne

 

Plandeki trudnopalne – charakterystyka:

Tkanina – poliestrowa powlekana PVC
Wykończenie – obustronnie lakier akrylowy
Skład – 180 g/m2 tkanina / 470 g/m2 powłoka PCV
Gramatura całkowita tkaniny – 650 g/m2
Właściwości ogniowe – B2
Wydzielanie dymu – s2
Płonące krople – d0

Dostępne kolory – biały, niebieski, zielony, khaki

 

 

Właściwości ogniowe:

 

Wytrzymałość zmęczeniowa i ogniowa:

Wszystkie plandeki trudnopalne PCV oferowane przez naszą firmę, posiadają podwójnie zakończone krawędzie zewnętrzne, co bardzo pozytywnie wpływa na ich wytrzymałość.
Dzięki temu nasze plandeki są blisko 3x mocniejsze niż te oferowane przez naszą konkurencję. Należy bowiem pamiętać o tym, że wytrzymałość plandek zaczyna się na ich krawędziach.
Jakość tkaniny ma również ogromny wpływ na wytrzymałość. Oferowana tkanina pochodzi od zaufanego polskiego dostawcy i jest najwyższej możliwej jakości.

Należy pamiętać, że nie istnieją plandeki niepalne. Dostępne są jedynie plandeki trudnopalne, czyli innymi słowy plandeki samogasnące. Oznacza to tyle, że w momencie zapłony lub podpalenia plandeki, jej zadaniem jest natychmiastowe zgaśnięcie i nie rozprzestrzenianie ognia.

 

Montaż:

Montaż plandek trudnopalnych jest bardzo prosty, ponieważ przygotowujemy odpowiedni osprzęt oraz montujemy go w plandkach. Najbardziej podstawowym wyposażeniem plandek trudnopalnych są oczywiście oczka.
Oczka wykorzystywane do produkcji naszych plandek to oczka STEEL STRONG. Są to oczka wykonane ze stali ocynkowanej, dzięki czemu posiadają naturalne zabezpieczenie przed korozją.
Solidne zakucie oczek zapobiega ich późniejszemu wyrwaniu podczas silniejszych porywów wiatru.

Każda plandeki trudnopalna może być również zamontowana na szynach, wówczas będzie możliwość przesuwania jej. Jeżeli są Państwo zainteresowani rozwiązaniem przesuwnym, prosimy zaznaczyć to w zapytaniu ofertowym. Przygotujemy ofertę na plandeki trudnopalne oraz na system przesuwny (rolki + szyny).

 

Ceny plandeki trudnopalnej:

Plandeki trudnopalne PCV 650 g/m2 są ok. 10 % droższe od plandek standardowych. Bierze się to z faktu, iż w przeciwieństwie do standardowych plandek, plandeki niepalne posiadają dodatki
zapobiegające powstaniu ognia.
 

Zastosowanie:

– kotary trudnopalne
– przepierzenia trudnopalne
– daszki altan i barów piwnych
– kotary do spawalni
– plandeki okryciowe wykorzystywane na halach produkcyjnych
– plandeki wykorzystywane w miejscach zagrożonych zapłonem ognia
 

Więcej informacji – KOM 509 491 716