ul. Bydgoskich Przemysłowców 8 | Bydgoszcz
+48 509 491 716
52 510 80 89

Tecaform – wałki, tuleje, płyty, formatki – tworzywa konstrukcyjne

Tecaform POM-C / POM-H

 

Tworzywa Tecaform – wałki, rury, płyty. Tworzywa konstrukcyjne do obróbki mechanicznej. BARDZO SZYBKA DOSTAWA na terenie całej Polski.. Półwyroby docinamy na wymiar. Sprawdź charakterystykę i zastosowanie Tecaformu, czyli innymi słowy POMu C lub POMu H.

Wszystkie tworzywa konstrukcyjne z rodziny Tecaform produkowane są w Niemczech, dzięki czemu są najwyższej możliwej jakości. Wałki, płyty i tuleje Tecaform jesteśmy w stanie dociąć na wybrany przez klienta wymiar. Tworzywa sztuczne tniemy na nowoczesnych piłach sterowanych numerycznie, które zapewniają bardzo wysoką precyzję cięcia.

 

Tworzywo Tecaform – półprodukty

w ciągłej sprzedaży posiadamy bardzo szeroki zakres półfabrykatów, do których można zaliczyć:

Wszystkie te produkty docinamy na wymiar. Wałki i rury na żądaną długość, a płyty na formatki. Dzięki temu naszym klientom dostarczamy tylko tyle tworzyw ile potrzebują. Dzięki temu klienci nie muszą kupować większych ilości materiałów i tworzyć magazynu.

 

Tecaform charakterystyka tworzywatecaform wałki płyty tuleje

  • bardzo dobra skrawalność,
  • bardzo dobre właściwości mechaniczne,
  • wysoka odporność na ścieranie,
  • bardzo dobre właściwości ślizgowe,
  • temperatura pracy do 100 st C,
  • szeroki wybór produktów,
  • niska absorpcja wilgoci, umożliwiają stabilną pracę w wilgotnym środowisku.

Ten tworzywa konstrukcyjne są bardzo często wybierane przez firmy zajmujące się obróbką. Wiele osób nazywa go również poliacetal POM-C lub poliacetal POM-H.

 

Szukasz tworzywa konstrukcyjnego i nie wiesz jakie wybrać?

Zadzwoń do nas. Służymy pomocą we właściwym doborze materiałów – KOM +48 509 491 716.

 

Tecaform wałek, rura, płyta – cena

Tecaform nie należy do grupy tworzyw bardzo drogich. Jego cena jest zbliżona do tecamidu i tecastu, dzięki czemu jest bardzo przystępna również do mniejszych i jednorazowych aplikacji. Cena tecaformu waha się oczywiście w zależności o półproduktu. Tecaform wałki, tecaform płyty i tecaform tuleje posiadają różne ceny za kilogram.

Najdroższy z tej rodziny jest jednak tecaform antystatyczny, który może być stosowany w miejscach zagrożonych wybuchem oraz miejscach wymagających bardzo wysokiej czystości.

Wszystkie półprodukty wyceniane są indywidualnie, w zależności od ilości. Więcej informacji na temat tworzyw sztucznych i tworzyw konstrukcyjnych – Tworzywa Konstrukcyjne

Tecaform jest bardzo łatwy w obróbce, dzięki czemu poradzą sobie z nim nawet mniejsze zakłady obróbcze, które nie pracują na nowoczesnych centrach obróbczych. Tecaform idealnie nadaje się do obróbki CNC, frezowania, rozwiercania, fazowania, planowania, itp.

Większość półproduktów posiadamy dostępnych wprost z naszego magazynu, dzięki czemu zamówiony tecaform jesteśmy w stanie dostarczyć ,,just in time”, czyli już kolejnego dnia roboczego po zamówieniu. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ensinger Leszno

Related Posts