ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Osłony antywirusowe przeźroczyste

osłony antywirusowe, kurtyny antywirusowe

Osłony antywirusowe przeźroczyste przeznaczone są do ochrony pracowników oraz klientów aby zabezpieczyć przed roznoszeniem wirusów, bakterii ale również innych drobnoustrojów. Osłony antywirusowe tworzą fizyczną przegrodę dla kropli pary wodnej wydychanych przez ludzi. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo obsługi klienta. Osłony przeźroczyste wykonane są z grubej folii PCV. Do produkcji użyte są tylko i wyłącznie materiały bardzo wysokiej jakości. Materiał z którego wykonane są osłony jest przejrzysty, gładki ale również błyszczący. Taka powierzchnia sprawia, że utrudnione jest przyleganie zanieczyszczeń. Zapewniają wysoką ochronę. Dzięki wysokiej jakości osłony wytrzymują nawet kilkanaście lat bez większych uszkodzeń. Nasza firma zwraca uwagę na wygląd takiej osłony ponieważ oprócz zabezpieczenia, bardzo ładnie wygląda. Wszystkie osłony produkowane są pod konkretny wymiar podany przez klienta.

Osłonie możemy nadać dowolny kształt oraz wykonać ją na odpowiedni wymiar. Osłony antywirusowe odporne są na wszelkiego rodzaju środki chemiczne co wiąże się z tym, że są łatwe w odkażaniu i utrzymaniu czystości. Osłonę czyści się bardzo łatwo. Można użyć do tego wodę z detergentem ale także sprawdzi się do tego płyn do szyb okiennych.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem handlowym. Indywidualną wycenę przygotujemy tak szybko, jak to tylko możliwe – biuro@plastplus.pl.

Kurtyny antywirusowe na wymiar

Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. Wszystkie kurtyny antywirusowe wykonujemy pod konkretny wymiar podany przez klienta, dzięki czemu kurtyna zawsze pasuje nawet do nietypowych miejsc. Częstym pytaniem jest ile kosztuje osłona antywirusowa na wymiar? Aby odpowiedzieć na to pytanie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Do wyceny potrzebujemy poznać dokładną szerokość, wysokość oraz długość. Po otrzymaniu takich informacji dopiero jesteśmy w stanie podać korzystną wycenę. Każde zrealizowane zamówienie wysyłane jest za pomocą firmy kurierskiej co gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę pod wskazany adres na terenie całej Polski.

osłony antywirusowe, osłony koronawirus, kurtyny przeźroczyste antywirusowe, covid19

Ścianki przeźroczyste koronawirus COVID19

  • doskonała przejrzystość,
  • ochronna przed rozprzestrzenianiem się kropel pary, które zawierają wirusy czy bakterie,
  • odporne przed niekorzystnym działaniem promieni UV oraz ozonu,
  • gładka powierzchnia, która ułatwia czyszczenie i dezynfekcję,
  • odporna na uderzenia,
  • prosty i samodzielny montaż,
  • nie utrudnia komunikacji werbalnej,
  • zapewnia bezpieczeństwo pracowników i klientów,
  • zakucia ze stali ocynkowanej (nierdzewnej),
  • szybka, ekspresowa i bezpieczna dostawa.

Montaż

Osłony antywirusowe są bardzo łatwe w montażu i nie wymagają specjalistycznego sprzętu ani technicznych umiejętności. Z pewnością każdy z nas jest to w stanie wykonać samodzielnie. Otrzymują Państwo wszystko, co potrzebne jest do prawidłowego i solidnego montażu. Wykonane na wymiar osłony zakładane są na oczka montażowe. Takie rozwiązanie pozwala na szybki demontaż. Aby montaż nie sprawiał trudności to przede wszystkim osłony muszą być dokładnie dopasowane do miejsca w którym będą zastosowane. Jest to niezwykle ważne aby zapewnić maksymalną szczelność i ochronę.

Related Posts