ul. Szajnochy 2 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Plandeki na basen – pokrowce na basen sezonowe i zimowe

Plandeki na basen – pokrowce na basen sezonowe i zimowe

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na basen produkowane na dokładny wymiar klienta. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dwie tkaniny, a mianowicie wielosezonową tkaninę PCV 650 g/m2 oraz sezonową tkaninę PE (PP) 200 g/m2.

Każda plandeka na basen produkowana jest na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasuje do basenu i otoczenia.

Pokrowce na basen i plandeki na basen produkowane przez naszą firmę gwarantują bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na większość warunków atmosferycznych występujących w naszym kraju.

 

plandeki na basen

 

Plandeki na basen wielosezonowe (zimowe) – specyfikacja:

  • Materiał – PCV (polichlorek winylu)
  • Gramatura – 650 g/m2 (metr kwadratowy plandeki waży w przybliżeniu 650 g)
  • Dostępne kolory – pełna gama podstawowych kolorów wg palety RAL
  • Możliwość nadruku – tak
  • Dodatkowy osprzęt – oczka ze stali ocynkowanej (odporne na korozje), kieszenie na rurki podtrzymujące plandeki nad taflą wody, oczka umożliwiające odpływ gromadzącej się na plandece wody do basenu.

 

Plandeki na basen sezonowe (letnie) – specyfikacja:

  • Materiał – PE (PP) – polietylen powlekany grubą warstwą polipropylenu
  • Gramatura – 200 g/m2 (metr kwadratowy plandeki waży w przybliżeniu 200 g)
  • Dostępne kolory – niebieski / zielony / szary
  • Możliwość nadruku – nie
  • Dodatkowy osprzęt – oczka ze stali ocynkowanej (odporne na korozje), kieszenie na rurki podtrzymujące plandeki nad taflą wody, oczka umożliwiające odpływ gromadzącej się na plandece wody do basenu.

 

pokrowiec na basen pokrowce na basen plandeka na basen plandeki na basen

 

Plandeka na basen wielosezonowa:

Plandeka na basen wielosezonowa to plandeka wykonana z wysokiej tkaniny PCV o gramaturze 650 g/m2. Gramatura ta jest bardzo estetyczna i niezwykle wytrzymała, ale jest przy tym stosunkowo ciężka. Plandeka o wymiarach 5×10 mb waży około 35 kg. Niestety waga uniemożliwia szybki demontaż i montaż plandeki, który w sezonie jest bardzo ważny. Plandeki na basen PCV gumowane to doskonała opcja na solidne zabezpieczenie basenu na jesień, zimę i wczesną wiosnę.

 

Plandeka na basen sezonowa (letnia):

Plandeka na basen letnia wykonana jest z polietylenu powlekanego grubą warstwą polipropylenu. W porównaniu do tkaniny PCV, jest to plandeka lekka i dużo bardziej elastyczna. Dzięki temu umożliwia bardzo szybki montaż i szybki demontaż w sezonie letnim. Zasłonięcie dużego basenu jest możliwe nawet przez jedną dorosłą osobę. Po złożeniu, pokrowiec na basen sezonowy nie zajmuje dużej ilości miejsca.

  

Zapraszam do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

KOM +48 509 491 716

KOM +48 698 145 836

[email protected]