ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Plandeki na basen – pokrowce na basen sezonowe i zimowe

plandeki na basen, plandeka na basen, pokrywy na basen, pokrywa na basen, pokrowiec na basenOferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na basen produkowane na dokładny wymiar klienta. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dwie tkaniny, a mianowicie wielosezonową tkaninę PCV 650 g/m2 oraz sezonową tkaninę PE (PP) 200 g/m2.

Każda plandeka na basen produkowana jest na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu zawsze idealnie pasuje do basenu i otoczenia. W naszej ofercie znajduje się bardzo dużo kolorów, min. niebieski, szary, biały, zielony, czerwony, żółty, brązowy, ecru - z pewnością każdy znajdzie odpowiadający mu kolor.

Pokrowce na basen i plandeki na basen produkowane przez naszą firmę gwarantują bardzo wysoką wytrzymałość i odporność na większość warunków atmosferycznych występujących w naszym kraju. Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl.

 

plandeki na basen producent, pokrowce na basen, plandeki basenowe

 

Plandeki na basen wielosezonowe (zimowe) - specyfikacja:

  • Materiał - PCV (polichlorek winylu)
  • Gramatura - 650 g/m2 (metr kwadratowy plandeki waży w przybliżeniu 650 g)
  • Dostępne kolory - pełna gama podstawowych kolorów wg palety RAL
  • Możliwość nadruku - tak
  • Dodatkowy osprzęt - oczka ze stali ocynkowanej (odporne na korozje), kieszenie na rurki podtrzymujące plandeki nad taflą wody, oczka umożliwiające odpływ gromadzącej się na plandece wody do basenu.
 

Plandeki na basen sezonowe (letnie) - specyfikacja:

  • Materiał - PE (PP) - polietylen powlekany grubą warstwą polipropylenu
  • Gramatura - 200 g/m2 (metr kwadratowy plandeki waży w przybliżeniu 200 g)
  • Dostępne kolory - niebieski / zielony / szary
  • Możliwość nadruku - nie
  • Dodatkowy osprzęt - oczka ze stali ocynkowanej (odporne na korozje), kieszenie na rurki podtrzymujące plandeki nad taflą wody, oczka umożliwiające odpływ gromadzącej się na plandece wody do basenu.
 

pokrowiec na basen pokrowce na basen plandeka na basen plandeki na basen

 

Plandeka basenowe wielosezonowa:

Plandeka na basen wielosezonowa to plandeka wykonana z wysokiej tkaniny PCV o gramaturze 650 g/m2. Gramatura ta jest bardzo estetyczna i niezwykle wytrzymała, ale jest przy tym stosunkowo ciężka. Plandeka o wymiarach 5x10 mb waży około 35 kg. Niestety waga uniemożliwia szybki demontaż i montaż plandeki, który w sezonie jest bardzo ważny. Plandeki na basen PCV gumowane to doskonała opcja na solidne zabezpieczenie basenu na jesień, zimę i wczesną wiosnę.

 

Pokrywa na basen sezonowa (letnia):

Plandeka na basen letnia wykonana jest z polietylenu powlekanego grubą warstwą polipropylenu. W porównaniu do tkaniny PCV, jest to plandeka lekka i dużo bardziej elastyczna. Dzięki temu umożliwia bardzo szybki montaż i szybki demontaż w sezonie letnim. Zasłonięcie dużego basenu jest możliwe nawet przez jedną dorosłą osobę. Po złożeniu, pokrowiec na basen sezonowy nie zajmuje dużej ilości miejsca.

 

Jak wygląda montaż plandeki na basenie ?

Nasza firma każda plandekę przygotowuje do montażu przez Państwa na basenie. Najbardziej popularne rozwiązanie to zaopatrzenie plandeki w rury wprowadzane w kieszenie znajdujące się pod nią. Dzięki temu plandeka bardzo ładnie się układa i nie opada na taflę wody. W tym przypadku, plandekę należy dodatkowo naprężyć przy pomocy linki gumowej ekspandor fi 8. Możemy również wykonać naprężenie na pasy. Jeżeli posiadają Państwo system do zwijania, wówczas przygotowujemy plandekę tak, aby idealnie pasowała pod Państwa system.

   

Zapraszam do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

KOM +48 509 491 716

biuro@plastplus.pl

Related Posts