ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Wykładzina gumowa do garażu

Wykładzina gumowa TRUDNOŚCIERALNA do warsztatu, garażu, szatni i pomieszczeń gospodarczych. Wykładzina na podłogę i posadzkę, rodzaje i cena - ZOBACZ. Gumowe wykładziny podłogowe zastosowanie. Wykładziny gumowe znajdują coraz szersze zastosowanie w wielu miejscach gdzie do tej pory wykorzystywane były inne rozwiązania takie jak wylewki, płytki lub zwykłe gumolity. Dostępne są różne rodzaje wykładzin, które można stosować w różnych miejscach w kontekście konkretnego zastosowania i przeznaczenia. Bardzo szeroki wybór znaczenie ułatwia dobór odpowiedniego rozwiązania, które będzie długo i bezproblemowo chroniło posadzkę przez wiele lat.

Jaka wykładzina gumowa na podłogę do warsztatu i garażu?

Rozmiar posadzki Do dyspozycji mamy kilka wersji wykładzin. Każda wykładzina gumowa TRUDNOŚCIERALNA może być docięta pod konkretny rozmiar posadzki, a więc nie ma problemu z dopasowaniem potrzebnych formatów. Standardowe wysokości rolek to 1,2 i 1,45m natomiast długości to od 10m do 15m. Dzięki temu bez kłopotu możemy docinać wykładziny do każdej powierzchni. Rodzaj wzoru Aby wykładzina gumowa posiadała również walory antypoślizgowe na jej powierzchni nalewane są specjalne wzory, które pozwalają zabezpieczyć się przed rozlanymi cieczami, oczywiście nie eliminują one całkowicie zagrożenia, ale pozwalają zminimalizować ryzyko urazu. Ma to szczególnie duże znaczenie w zastosowaniu takim jak:
 • wykładzina do szatni
 • wykładzina do garażu
 • wykładzina do warsztatu
 • wykładzina do pomieszczeń produkcyjnych
Najpopularniejsze wzory wykładzin to MOLET lub DROBNY RYFEL i SZEROKI RYFEL. Grubość wykładziny Grubość wykładziny dobierana jest zależnie od przeznaczenia. Zwykle są to grubości 3mm i 4mm. Wszystkie produkty wykonane są z wysokogatunkowego kauczuku co znacznie wydłuża ich żywotność. Stosowanie takich grubości pozwala ograniczyć kłopotu z dużą wagą materiałów, a także pozwala łatwo je układać na posadzki. Wykładziny są elastyczne.

Wykładzina gumowa TRUDNOŚCIERALNA - charakterystyka

 • szerokość rolki: max 1,5m
 • długość rolki: max 15m
 • grubość: od 3mm do 8mm
 • wzory: Metro, łezka i ryfel
 • kolory: czarny i szary
 • temp pracy: od - 10stC do 70stC

Wykładziny gumowe - montaż

Wiele osób, które kupiły u nas wykładziny z gumy pytało jak ułożyć czy zamontować wykładzinę? W przypadku wykładzin garażowych czy przemysłowych wyróżniamy 2 podstawowe sposoby montażu.
 1. Przykręcanie wykładziny do posadzki
 2. Kleje
W drugim przypadku zazwyczaj spotykamy się z drugim najpopularniejszym pytaniem jakim klejem przykleić wykładzinę? Z doświadczeń naszych klientów wynika, że najlepszym rozwiązaniem są kleje do wykładzin tradycyjnych, które można spotkać w marketach budowlanych. Najlepiej przed zakupem zapytać doradcę technicznego w sklepie, który na pewno wskaże odpowiedni produkt. Wykładzina gumowa - cena W celu uzyskania odpowiedzi na pytanie ile kosztuje wykładzina gumowa, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.

Related Posts