ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Płyty gumowe i wykładziny gumowe Bydgoszcz

płyty gumowe bydgoszcz, wykładziny gumowe bydgoszcz, guma bydgoszcz, stomil bydgoszcz

Nasza firma znajduje się w Bydgoszczy i oferuje najwyższej jakości płyty gumowe oraz wykładziny gumowe. W naszej ofercie posiadamy wykładziny gumowe MOLET (METRO) oraz ryflowane w wersjach ogólnego zastosowania, olejoodpornych i odpornych na warunki atmosferyczne. Posiadamy również szeroką ofertę płyt gładkich zbrojonych i bez przekładek, z gum SBR, NBR, EPDM, także trudnopalnych i dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Jako jedyni w Bydgoszczy i jedni z nielicznych w Polsce, oferujemy Państwu wykładziny gumowe docięte na wymiar oraz płyty gumowe docięte na formatki. Dzięki temu kupują Państwo tylko tyle, ile w danej chwili potrzebują. Wykładziny i płyty docinamy na nowoczesnych ploterach do cięcia gumy oraz co jest nowością na laserze, który gwarantuje najwyższą precyzję cięcia.

Gwarantujemy Państwu bardzo szybką realizację zamówienia, ponieważ posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn. W przypadku pełnych rolek wykładzin i płyt gumowych, termin realizacji zamówienia wynosi ok. 2 dni roboczych, natomiast w przypadku formatek dociętych na wymiar, termin wynosi ok. 5 dni roboczych (w zależności od aktualnego obłożenia produkcji).

  płyta gumowa, wykładzina gumowa, bydgoszcz, stomil bydgoszcz, płyty, wykładziny z gumy  

Płyty gumowe:

 • dostępne z gumy: SBR ogólnego zastosowania / NBR olejoodpornej / EPDM odpornej na warunki atmosferyczne i ozon (termoodpornej) / trudnopalnej / przeznaczonej do kontaktu z żywnością
 • dostępne grubości: od 1 mm do 50 mm
 • dostępne formaty: rolka 1200x10000 mm (grubość od 1 mm do 5 mm) / rolka 1200x5000 mm (grubość od 5 mm do 20 mm) / arkusz 1000x1000 mm (grubość od 15 mm do 50 mm)
 • dostępna twardość: 40 ShA / 65 ShA / 85 ShA (z magazynu dostępna twardość 65 ShA)
 • dostępny kolor: czarny / guma do kontaktu z żywnością w kolorze beżowym
 • możliwość docięcia na formatki wg zapotrzebowania klienta - cięcie na ploterze lub laserze
 

Wykładziny gumowe:

 • dostępne z gumy: SBR ogólnego zastosowania / NBR olejoodpornej / EPDM odpornej na warunki atmosferyczne i ozon (termoodpornej)
 • dostępne grubości: od 3 mm do 10 mm (na zamówienie możliwość wykonania innej grubości)
 • dostępne formaty: 1200x10000 mm (grubość 3 mm) / 1400x10000 mm / 1450x10000 mm / 1000x10000 mm (na zamówienie możemy wykonać inne szerokości i długości)
 • dostępne twardości: 70 ShA oraz 90 ShA
 • dostępne kolory: czarny, niebieski, brązowy, czerwony, zielony, szary
 • możliwość cięcia do wskazany przez Państwa wymiar przy użyciu ploterów lub lasera
 

wykładziny gumowe na wymiar bydgoszcz, płyty gumowe na wymiar bydgoszcz

 

Formatki gumowe na wymiar:

Wszystkie produkty w naszej ofercie mogą zostać docięte na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu nie muszą Państwo kupować pełnych formatów płyt i generować niepotrzebnego odpadu. Uprzejmie prosimy o przesłanie zapytania ofertowego i wskazanie jakie formatki Państwa interesują. Odpowiemy Państwu ofertą tak szybko, jak to tylko możliwe.

 

Jakie płyty gumowe z rolki posiadamy ?

W naszej ofercie znajdują się również płyty gumowe z rolki. Oznacza to, że nie muszę Państwo kupować pełnych formatów, ale również mniejsze. Płyty gumowe cięte z metra pozwalają na zakup dowolnej ilości metrów bieżących z szerokości 1200 mm. Oferujemy również docięte płyt gumowych po szerokości. Wówczas jednak cena liczona jest jak za formatkę, czyli wycena jest każdorazowo indywidualna.  Płyty gumowe z rolki dostępne są w wersji ogólnego zastosowania, olejoodpornej, odpornej na warunki atmosferyczne i vitonowej. W przypadku płyt z gumy spożywczej, trudnopalnej, itp., konieczny jest zakup minimum jednej całej rolki.

 

Wykładziny gumowe z metra:

Oferujemy również Państwu wykładziny gumowe z metra, czyli cięte z całej rolki. Na życzenie klienta docinamy z roli wykładziny gumowe moletowane, ryflowane, ale również ala. blacha ryflowana i we wzór jodełka. Nasze wykładziny gumowe z rolki dostępne są w szerokościach 1450 mm, 1200 mm oraz 1000 mm. Na życzenie klienta oferujemy również docięcie wykładziny do innej, wskazanej szerokości.

 

Jak zamówić płyty gumowe i wykładziny ?

Wszystkie płyty gumowe znajdujące się w naszej ofercie możemy wysłać w dowolne miejsce Polski i Europy za pośrednictwem najlepszym firm spedycyjnych.Należy pamiętać, że wykładziny gumowe i płyty gumowe są dość ciężkie i wysyłka w większości przypadków odbywa się na palecie. W związku z tym cena wysyłki waha się od 45 zł netto do 300 zł netto. W przypadków pełnych płyt, które dostępne są z magazynu, termin realizacji zamówienia wynosi ok. 3 dni roboczych. Jeżeli pożądane płyty gumowe i wykładziny gumowe nie są dostępne, wówczas termin realizacji zamówienia jest nieco dłuższy i wynosi ok. 7-10 dni roboczych.

   

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym:

KOM +48 509 491 716

biuro@plastplus.pl

   

Related Posts