ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Guma ryflowana SBR i NBR

Guma ryflowana

Guma ryflowana to bardzo popularny produkt, przeznaczony do wykładania podłóg, stołów warsztatowych, palet (zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem od palety), itp. Nasza firma oferuję gumę ryflowaną SBR ogólnego zastosowania i gumę ryflowaną NBR odporną na oleje, smary, paliwa i inne substancje ropopochodne. Posiadamy szeroki wybór grubości od 1 mm do nawet 15 mm. Z magazynu posiadamy jednak grubości standardowe, czyli 3 mm, 4 mm i 5 mm. W przypadku pozostałych grubości konieczna jest produkcja na zamówienie i spełnienie minimum zakupowe w postaci dwóch lub trzech rolek. Guma ryflowana występuje w formacie 1200x10000 mm. Oferujemy również maty z gumy ryflowanej docięte na wymiar. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania oferty lub zakupu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Jesteśmy dostępny pod numerem telefonu KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl.

guma ryflowana SBR, guma ryflowana NBR, guma ryflowana olejoodporna, guma ryflowana ogólnego zastosowania

Specyfikacja techniczna:

  • typ gumy - ryflowana (z rowkami)
  • typ ryfla - szeroki lub wąski
  • dostępne grubości - 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm
  • dostępne rodzaje gumy - SBR ogólnego zastosowania / NBR odporna na substancje ropopochodne
  • dostępny wymiar rolki - 1200x10000 mm  (docinamy również maty na wymiar)
  • dostępne kolory - czarny (standard) / na zamówienie: szary, zielony, niebieski, czerwony, brązowy, pomarańczowy

Guma ryflowana SBR ogólnego zastosowania

Jest to najbardziej popularna odmiana gumy ryflowana. Może być stosowana wewnątrz budynków wszędzie tam, gdzie nie dochodzi do wycieków substancji ropopochodnych, czyli olejów, smarów, paliw, itp. Oczywiście jeżeli na gumę ryflowaną SBR spadną śladowe ilości oleju, czy paliwa, z wykładziną z pewnością nic się nie stanie. Guma ryflowana SBR idealnie nadaje się do wykładania posadzek w magazynach, garażach, piwninach, itp. Może być również stosowany jako podkład na palety i mata ryflowana na stół warsztatowy.

Guma ryflowana olejoodporna NBR

Guma ryflowana NBR odporna na olej, jak sama nazwa mówi - jest odporna na niekorzystne działanie substancji ropopochodnych, takich jak smary, oleje, paliwa, nafta, itd. Jest przeznaczona do pracy w miejscach, gdzie dochodzi do wycieków tych substancji. Dla przykładu - nasza firma od wielu lat dostarcza maty z gumy ryflowanej do warsztatów samochodowych, a także do warsztatów mechanicznych. Są one wykorzystywane do wykładanie posadzek i na stoły warsztatowe.

Maty z gumy ryflowanej na wymiar

Nasza firma oferuje również gumę ryflowaną na wymiar, czyli maty z gumy ryflowanej docięte na wymiar klienta. Maty docinamy na ploterach, które gwarantują wysoką jakość cięcia. Dzięki temu, taki produkt jest gotowy do zastosowania. Przykładem mogą tu być maty pod maszyny, maty antypoślizgowe dla pracowników, czy maty ryflowane na stoły warsztatowe i robocze. W przypadku gumy o grubości 3 mm w kolorze czarnym, możemy dociąć dowolną ilość. W przypadku gumy grubszej lub w innym kolorze, minimum zakupowe wynosi kilkanaście metrów kwadratowych.

Cena i dostępność

Guma ryflowana SBR jest najbardziej korzystna cenowo, natomiast guma ryflowana olejoodporna jest nieco droższa. Wraz ze wzrostem grubości rośnie cena. Sprawa ma się podobnie w przypadku kolory - czarny jest najtańszy, pozostałe nieco droższe. Dla przykładu gumy ryflowane SBR w kolorze czarnym, to koszt ok. 30-40 zł netto (w zależności od ilości). Oczywiście w przypadku pełnych rolek i większych ilość, oferujemy atrakcyjne rabaty. Nasza firma posiada stałe stany magazynowe gumy z ryflem wąskim i szerokim w kolorze czarnym, o grubości 3 mm. W tym przypadku możliwe są nawet dostawy role z dnia na dzień w dowolne miejsce kraju. Gumy ryflowane w innych grubościach i innym kolorze produkowane są na zamówienie. Termin realizacji wynosi wówczas ok. 5-10 dni roboczych, w zależności od obłożenia produkcji.

W przypadki jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta:

KOM +48 509 491 716

E-mail: biuro@plastplus.pl

Related Posts