ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Kotary przemysłowe – kotary plandekowe PP, PE, PCV, trudnopalne

kotary przemysłowe, kotary przesuwne, kurtyny przemysłowe, kotary z oknemOferujemy Państwu najwyższej jakości kotary przemysłowe, wykonane z bardzo wytrzymałych tkanin polietylenowych, polipropylenowych lub z PVC. Umożliwiamy produkcję kotar dwu kolorowych, a także kotar z przeźroczystymi oknami (świetlikami)

Wszystkie kotary przemysłowe produkujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie ze strony klientów.

Termin realizacji zamówienia nie przekracza zwykle 3-4 dni roboczych, dzięki czemu możemy się pochwalić ekspresową realizacją nawet bardziej skomplikowanych zamówień oraz dostawami ,,just in time". Zapraszamy do kontaktu KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl.

kotara plandekowa z oknem

Kotary, kurtyny, przepierzenia - dostępne tkaniny:

    • kotary polietylenowe - tkanina PE (PP) 200 g/m2
    • kotary polipropylenowe - tkanina PP 200 g/m2 (wymiary standardowe)
    • kotary PCV - tkanina PCV (polichlorek winylu)
    • kotary PCV z oknami przeźroczystymi
    • kotary PCV trudnopalne z atestem trudnopalności

Kotary przemysłowe - montaż:

Większość firm obecnych na rynku polskim oferuje montaż kotar na prowadnicach. Nasza firma stanowczo odradza jednak tego typu rozwiązań, ponieważ niosą za sobą niekorzystne dla użytkowników konsekwencje. Prowadnice do kotar plandekowych są bardzo awaryjnym rozwiązaniem, ponieważ bardzo łatwo je zabrudzisz, często się zacinają oraz wyginają, uniemożliwiając przesuwanie.

Do montażu plandek proponujemy specjalistyczne oczka kotarowe łączone z plandeką przy pomocy nitów. Oczko posiada średnicę fi 40, dzięki czemu kotary można swobodnie przesuwać, np. po rurce calowej fi 25 lub dobrze naprężonej lince celnej. Linkę celną napina się przy pomocy śruby rzymskiej.

Oferujemy również system przesuwny na rolkach i szynach. W porównaniu do skomplikowanych prowadnic, jest to rozwiązanie proste i mało awaryjne. Wraz z kotarami otrzymują Państwo od nas szyny o długości max 3000 mm (w przypadku dłuższych kotar, szyny należy ze sobą zespawać). Nasza firma na kotarach przesuwnych zakuwa wówczas specjalne rolki poliamidowe. Wykorzystanie rolek z poliamidu sprawia, że całości nie trzeba w żaden sposób dodatkowo smarować.

Kotary z oknem

Produkujemy również kotary przemysłowe z oknami. Okna mogą zostać wgrzane w plandeki PCV o gramaturach - 650 g/m2, 680 g/m2 oraz 900 g/m2. W przypadku kotar trudnopalnych, wgrzanie okna będzie się wiązać z utratą atestu trudnopalności.

Maksymalna wysokość okna to 130 cm. Następny pas przeźroczysty musi zostać oddzielony standardową tkaniną PCV (tzw. szprosy).

Kurtyny trudnopalne B2

Oferujemy również kotary trudnopalne z atestem trudnopalności. Są to kotary wykonane z tkaniny plandekowej PCV o gramaturze 650 g/m2. Kotary trudnopalne dostępne są w kolorze biały, siwym, zielonym oraz wojskowym (khaki). Kotary trudnopalne są bardzo często wykorzystywane w spawalniach, kopalniach, hutach, lakierniach, itp.

Cena i termin realizacji.

Cena kotar przemysłowych jest zależna przede wszystkim od tkaniny wykorzystanej do ich produkcji. Najdroższe są plandeki z tkaniny PCV 900 g/m2 oraz z tkaniny PCV 650 g/m2 posiadającej atest trudnopalności.

Termin realizacji jest zależny od obłożenia naszej produkcji i wynosi zazwyczaj ok. 3-4 dni roboczych.

Więcej informacji o cenach pod numerem +48 509 491 716.

 

Kotary przemysłowe oferta 2023

Kotary przemysłowe w 2023 roku prawdopodobnie będą jeszcze bardziej popularne niż obecnie. Do ich produkcji w zależności od przeznaczenia używamy świetnie dobranych materiałów najlepiej spełniających swoje zadania, dzięki czemu można cieszyć się użytkowaniem dobrego produktu przez kilka sezonów. Plandeki genialnie radzą sobie z warunkami na zewnątrz. Warto zainteresować się naszymi najwyższej jakości produktami, aby móc w pełni cieszyć się perfekcyjnie dopasowanymi częściami. Zaletą naszej firmy jest dająca wiele możliwości produkcja kotar przemysłowych na wymiar.

Related Posts