ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Plandeki na altankę i taras – elegancki materiał z oknami

plandeki na atlanki, plandeki do altany, plandeki na taras, plandeki do tarasu, folie altankowe, folie do altanki

Oferujemy Państwu solidne i bardzo elegancko wykończone plandeki na altankę i taras z oknami. Oferowane folie altankowe są bardzo grube i wytrzymałe. Folia przeźroczysta do altanki ma 1 mm grubości, dzięki czemu jej wytrzymałość to nawet 15 lat (wg producenta).

Plandeki do altanki te wykonujemy z bardzo wytrzymałej, ale jednocześnie bardzo ładnej tkaniny PCV 650 g/m2 ELEGANT. Jest to wersja tkaniny wykorzystywana w całej Europie i na całym świecie do produkcji ogródków piwnych i ogródków przy restauracjach.

Wszystkie plandeki na altanki i plandeki na taras z oknami, wykonywane są na dokładny wymiar klienta. Posiadamy wszelki potrzebny osprzęt, który dołączany jest do plandek. Średni czas realizacji zamówienia to ok. 3-4 dni robocze - działamy więc ekspresowo !

plandeki na altankę i taras

 Plandeka na altankę i taras - specyfikacja techniczna:

  • Tkanina - PCV (polichlorek winylu) obustronnie powlekany
  • Gramatura - 650 g/m2
  • Dostępne kolory - pełna gama, w tym kolory brązowy, piaskowy, beżowy, ecru, biały, siwy, etc.
  • Zakucia do plandek - oczka STEEL STONG ze stali ocynkowanej okrągłe lub owalne do uchwytów obrotowych
  • Zalecany montaż - przy pomocy uchwytów obrotowych

Folie altankowe na wymiar:

Nasza firma wszystkie folie altankowe (plandeki do altany) produkuje na dokładny wymiar. Dzięki temu ścianki zawsze idealnie pasują do altanki. Nawet jeżeli na przeszkodzie stają belki, krokwie, itp., przygotowujemy odpowiednie wycięcia z plandekach, które omijają przeszkody i pozwalają na bardzo ładne układanie się materiału.

Folie na altanki wykonujemy z grubej folii przeźroczystej. Jej grubość to aż 1 mm, podczas gdy konkurencja proponuje folie o grubości 0,3 mm. Nie używamy takich rozwiązań, bo choć tańsze, nie gwarantują odpowiedniej wytrzymałości.

Nasze folie do altany są podwójnie i obustronnie powleczone filtrem UV, dzięki czemu nie stają się mleczne pod wpływem promieni słonecznych. Jest to bardzo ważne, ponieważ spotykaliśmy się z takim zjawiskiem, w przypadku tanich, chińskich materiałów plandekowych.

plandeki do zabudowy altane, plandeki do altany, plandeki do altanki, plandeki na altanę, plandeki do altany, zabudowa altan, zabudowa tarasów, plandeki na taras

Jak poprawnie zmierzyć altankę

Wiele osób prosi nas, abyśmy sami zmierzyli daną altankę. Jest to jednak nieopłacalne dla naszych klientów, a same pomiary nie są trudne - są wręcz banalne. Do mierzenie altanki będziemy potrzebowali pomocnika oraz dobrej metrówki. Mierzymy wysokość od końca górnej belki do samego dołu. Następnie mierzymy odległość pomiędzy lewą krawędzią lewej belki oraz prawą krawędzią prawej belki, itd. Na koniec mierzymy grubość belki.

To już nam wystarczy. Po zamówieniu sami sporządzamy rysunek Państwa plandek w celu sprawdzenia poprawności ich wymiarów. Jeżeli wszystko jest OK, przystępujemy do produkcji.

Montaż plandeki na altankę

Montaż plandeki na altankę i taras jest banalnie prosty i poradzi sobie z nim każdy. Do montażu będzie potrzebna wkrętarka oraz kilka wkrętów do drewna. Nasza firma zakuwa w plandekach oczka owalne (20x40 mm), przez które przechodzą uchwyty obrotowe dołączane do zamówienia. UWAGA - uchwyty obrotowe należy zamówić podczas zamawiania plandeki. Koszt uchwytu to ok. 5,50 zł.

Gotową plandekę przykładamy ,,na sucho" do altanki i zaznaczamy, w których miejscach mają być przykręcone uchwyty. Następnie przy pomocy wkrętów przykręcamy uchwyty obrotowe do belki, wykorzystując do tego wkrętarkę oraz wkręty do drewna.

Po przykręceniu uchwytów obrotowych należy założyć na nie plandekę. Następnie przekręcamy uchwyty w drugą pozycję, aby plandeka na altankę i taras została zablokowana. Taki montaż zapewnia wysoką wytrzymałość, a także możliwość szybkiego zdejmowania w przyszłości.

Podwijanie plandek do góry

Podwijanie plandek jest możliwe dzięki paskom do podwieszania. Takie paski są nitowane do plandeki. W gorący letni dzień plandekę wystarczy podwinąć do góry, aby cieszyć się świeżym letnim powietrzem.

plandeka na altankę plandeka z oknem

Plandeki na altankę i taras oferta 2023

Plandeki na altankę i taras cieszą się dużą popularnością. Tkanina PACV - obustronnie powlekana, z której wykonujemy ten produkt jest bardzo wytrzymała i świetnie sprawdza się do tego rodzaju realizacji. Warto zainteresować się naszymi najwyższej jakości produktami, aby móc w pełni cieszyć się perfekcyjnie dopasowanymi częściami. Zaletą naszej firmy jest dająca wiele możliwości produkcja plandek na altankę i taras na wymiar.

Plandeki na taras na wymiar:

Wszystkie plandeki na taras wykonujemy na wymiar. Dzięki temu zawsze idealnie pasują do mniejsza montażu. Pomiar i montaż są bardzo proste. Jeżeli chodzi o pomiar, prosimy o przesłanie wymiaru szerokości i wysokości w świetle. Potrzebujemy również grubość belek pionowych i górnej.

Montaż plandeki na taras na wymiar jest bardzo prosty. Wystarczy przykręcić uchwyty obrotowe do belek, a następnie założyć na nie ścianki. Uchwyty przekręcamy w pozycję zamkniętą i na tym montaż się kończy.

Jak zmierzyć plandeki na taras?

Wielu klientów początkowo myśli, że pomiar plandeki na taras jest skomplikowany. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Poniżej przedstawiamy jak w kilku krokach dokonać pomiaru, dzięki któremu plandeki będą idealnie pasowały do altany i tarasu:

  • stajemy przodem do tarasu/altany,
  • mierzymy wysokość w świetle (w przypadku ściany skośnej - wysokość mierzymy z lewej i prawej strony),
  • mierzymy szerokość w świetle (pomiędzy belkami),
  • mierzymy grubość belek,
  • robimy zdjęcie tarasu/altany.

W/w informacje prosimy przesłać na nasz adres mailowy. Ofertę przygotujemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dział obsługi klienta - KOM +48 509 491 716 / biuro@plastplus.pl

Related Posts