ul. Szajnochy 2 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Plandeki na altankę i taras – elegancki materiał z oknami

Plandeki na altankę i taras z oknami

 

Oferujemy Państwu solidne i bardzo elegancko wykończone plandeki na altankę i taras z oknami.

Plandeki te wykonujemy z bardzo wytrzymałej, ale jednocześnie bardzo ładnej tkaniny PCV 650 g/m2 ELEGANT. Jest to wersja tkaniny wykorzystywana w całej Europie i na całym świecie do produkcji ogródków piwnych i ogródków przy restauracjach.

Wszystkie plandeki na altanki i taras z oknami, wykonywane są na dokładny wymiar klienta. Posiadamy wszelki potrzebny osprzęt, który dołączany jest do plandek. Średni czas realizacji zamówienia to ok. 3-4 dni robocze – działamy więc ekspresowo !

 

plandeki na altankę i taras

 

Plandeka na altankę i taras – specyfikacja techniczna:

  • Tkanina – PCV (polichlorek winylu) obustronnie powlekany
  • Gramatura – 650 g/m2
  • Dostępne kolory – pełna gama, w tym kolory brązowy, piaskowy, beżowy, ecru, biały, siwy, etc.
  • Zakucia do plandek – oczka STEEL STONG ze stali ocynkowanej okrągłe lub owalne do uchwytów obrotowych
  • Zalecany montaż – przy pomocy uchwytów obrotowych

 

Jak poprawnie zmierzyć altankę

Wiele osób prosi nas, abyśmy sami zmierzyli daną altankę. Jest to jednak nieopłacalne dla naszych klientów, a same pomiary nie są trudne – są wręcz banalne. Do mierzenie altanki będziemy potrzebowali pomocnika oraz dobrej metrówki. Mierzymy wysokość od końca górnej belki do samego dołu. Następnie mierzymy odległość pomiędzy lewą krawędzią lewej belki oraz prawą krawędzią prawej belki, itd. Na koniec mierzymy grubość belki.

To już nam wystarczy. Po zamówieniu sami sporządzamy rysunek Państwa plandek w celu sprawdzenia poprawności ich wymiarów. Jeżeli wszystko jest OK, przystępujemy do produkcji.

 

Montaż plandeki na altankę

Montaż plandeki na altankę i taras jest banalnie prosty i poradzi sobie z nim każdy. Do montażu będzie potrzebna wkrętarka oraz kilka wkrętów do drewna. Nasza firma zakuwa w plandekach oczka owalne (20×40 mm), przez które przechodzą uchwyty obrotowe dołączane do zamówienia. UWAGA – uchwyty obrotowe należy zamówić podczas zamawiania plandeki. Koszt uchwytu to ok. 5,50 zł.

Gotową plandekę przykładamy ,,na sucho” do altanki i zaznaczamy, w których miejscach mają być przykręcone uchwyty. Następnie przy pomocy wkrętów przykręcamy uchwyty obrotowe do belki, wykorzystując do tego wkrętarkę oraz wkręty do drewna.

Po przykręceniu uchwytów obrotowych należy założyć na nie plandekę. Następnie przekręcamy uchwyty w drugą pozycję, aby plandeka na altankę i taras została zablokowana. Taki montaż zapewnia wysoką wytrzymałość, a także możliwość szybkiego zdejmowania w przyszłości.

 

Podwijanie plandek do góry

Podwijanie plandek jest możliwe dzięki paskom do podwieszania. Takie paski są nitowane do plandeki. W gorący letni dzień plandekę wystarczy podwinąć do góry, aby cieszyć się świeżym letnim powietrzem.

 

plandeka na altankę plandeka z oknem

 

Dział obsługi klienta – KOM +48 509 491 716 / +48 698 145 836

Related Posts