ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Plandeki na wymiar – producent plandek PE, PP, PCV

plandeki na wymiar, produkcja plandek, producent plandek, plandeka na wymiar

Nasza firma oprócz dystrybucji tworzyw konstrukcyjnych, materiałów gumowych i silikonowych, od blisko 25 lat zajmuje się produkcją plandek dla przemysłu, rolnictwa, gastronomii oraz plandek dla osób prywatnych.

Plandeki na wymiar produkujemy z najwyższej jakości europejskich tkanin, wykorzystując najnowocześniejsze zgrzewarki cieplne oraz zgrzewające ultra dźwiękami. Posiadamy szeroki wybór tkanin, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować plandekę na wymiar, nawet dla bardzo wymagającego klienta.

Specjalizujemy się w produkcji plandek trudnopalnych z atestami, kotar przemysłowych oraz plandek na altanki i ogródki piwne. Oferujemy również płachty okryciowe i pokrowce na palety i maszyny. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem obsługi klienta: biuro@plastplus.pl.

Polecamy nasze plandeki na wymiar:

Plandeki na wymiar - dostępne tkaniny:

  • PE (PP) 200 g/m2 - polietylen powlekany obustronnie polipropylenem (siwy/niebieski/zielony)
  • PCV 650 g/m2 INDUSTRY - polichlorek winylu w wersji przemysłowej (pełna gama kolorów)
  • PCV 650 g/m2 ELEGANT - polichlorek winylu w wersji eleganckiej, przeznaczony na altanki i ogródki piwne (brązowy, beżowy, biały, piaskowy, siwy)
  • PCV 650 g/m2 + atest turdnopalności - polichlorek winylu z dodatkiem trudnopalnego proszku (atest trudnopalności B1)
  • PCV 680 g/m2 - polichlorek winylu (pełna gama kolorów)
  • PCV 900 g/m2 - polichlorek winylu (pełna gama kolorów)
plandeki na wymiar PCV gumowa PE PP, producent plandek

Osprzęt do plandek:

Jako producent plandek dbamy o to, aby nasze produkty cechowała wysoka jakość, najwyższa wytrzymałość oraz dokładność wykonania. W standardzie, wszystkie plandeki na wymiar posiadają podwójne krawędzie oraz oczka montażowe. Nie zakuwamy tanich chińskich oczek, które po kilku miesiącach wypadają lub rdzewieją. Każda plandeka na wymiar posiada zakute lub przynitowane oczka ze stali ocynkowanej, dzięki czemu jest odpowiednio zabezpieczona przed korozją.

Posiadamy również specjalistyczny osprzęt do zawieszenia kotar plandekowych, który jest tani, skuteczny i całkowicie bezawaryjny.

Plandeka na wymiar i kotary z oknami:

Posiadamy przeźroczyste materiały o wysokiej wytrzymałości zmęczeniowej oraz najwyższej odporności na UV i ozon, dzięki czemu w materiałach z PCV możliwe jest wgrzewanie przeźroczystych okien. Plandeki i kotary z oknami są bardzo często wykorzystywane w altankach, ogródkach piwny oraz w przemyśle do przepierzeń hali lub odgradzania przestrzeni produkcyjnej, magazynowej lub biurowej.

plandeki na wymiar, producent plandek, produkcja plandek, plandeka na wymiar

Jak zamówić plandeki na wymiar:

W pierwszej kolejności prosimy o zmierzenie, jakie plandeki i jaka ilość będzie dla Państwa potrzebna. Jest to bardzo ważne, ponieważ wszystkie plandeki wyceniamy indywidualnie i bez tego nie podamy Państwu ceny. Jeżeli chodzi o gramaturę i typ tkaniny, dobierzemy je za Państwa. Wystarczy, że podczas rozmowy powiedzą lub napiszą nam Państwo jakie będzie zastosowanie tkaniny.

Producent plandek - termin realizacji zamówienia:

W przypadku plandek produkowanych na wymiar klienta, termin realizacji jest stosunkowo krótki i wynosi zaledwie 3-4 dni robocze. W przypadku plandek szczególnie skomplikowanych lub plandek produkowanych w dużym nakładzie, termin realizacji ustalany jest indywidualnie. Dział plandek na wymiar PlastPlus pracuje dla Państwa w systemie dwu lub trzy-zmianowym. Dzięki temu plandeki produkujemy najszybciej na rynku !

Produkcja plandek

Nasza firma do produkcji plandek używa najwyższej jakości szwajcarskich zgrzewarek, które przy użyciu bardzo gorącego powietrza, tworzą trwałe i szczelne spoiny. Na wszystkie zgrzewy udzielamy dwu letniej gwarancji. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nasze plandeki na wymiar są niesamowicie wytrzymałe. Produkcja plandek przy użyciu zgrzewarek, daje możliwość produkcji plandek w 100 % wodoszczelnych i wodoodpornych. Nasza firma znajduje się w Bydgoszczy, ale plandeki dostarczamy również do Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Malbork, Toruń, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Białystok, Łódź, Wrocław, Poznań, Lublin, Poznań, Kielce, Katowice, Rzeszów, Dąbrowa Górnicza.

Related Posts