ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Kurtyny spawalnicze – lamele spawalnicze – plandeki spawalnicze

kotary spawalnicze, plandeki spawalnicze, plandeki do spawania, kurtyny spawalnicze, plandeki trudnopalneOferujemy Państwu bardzo wytrzymałe kurtyny spawalnicze oraz lamele spawalnicze wykonywane z wysokiej jakości tkaniny PCV 650 g/m2, posiadającej atest trudnopalności B2. Oznacza to, że plandeki spawalnicze są samogasnące - w przypadku zapłonu muszą natychmiast zgasnąć.

Zabudowa stanowisk spawalniczych oznacza produkcje odpowiednich kotar z tkaniny PCV 650 g/m2 trudnopalnej, na dokładny wymiar klienta.

Wszystkie kotary spawalnicze, kurtyny spawalnicze i plandeki spawalnicze zaopatrywane są w oczka montażowe, umożliwiające szybki montaż kurtyn na stanowiskach spawalniczych. Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą w przypadku dodatkowych pytań - KOM +48 509 491 716.

kurtyny spawalnicze kotary spawalnicze, plandeki spawalnicze, plandeki trudnopalne, plandeki do spawania, kotary do spawania

Kurtyny spawalnicze PCV 650 g/m2 - specyfikacja techniczna:

  • Tkanina - PCV (polichlorek winylu) z dodatkiem trudnopalnego proszku (atest trudnopalności B1)
  • Gramatura - 650 g/m2
  • Wzmocnienie - podwójne krawędzie zewnętrzne
  • Montaż - oczka STEEL STRONG ze stali ocynkowanej
  • Nadruk - możliwość na druku w wysokiej rozdzielczości
  • Dostępne kolory - zielony, biały, siwy, khaki

Badania trudnopalności:

Właściwości ogniowe:

Plandeki spawalnicze - opinia eksperta:

Oferowane kurtyny i kotary spawalnicze wykonywane są z najwyższej jakości tkaniny plandekowej PCV 650 g/m2 z atestem trudnopalności. Tkanina posiada atest trudnopalności B2, dzięki czemu może być stosowana wewnątrz hal produkcyjnych i magazynowych, a także jako kurtyna i zasłona do zabudowy stanowisk spawalniczych.

Dzięki temu, że plandeki do zabudowy stanowisk spawalniczych produkowane są na wymiar, mają Państwo możliwość idealnego dopasowania kurtyn do własnej zabudowy. Plandeki do kurtyn spawalniczych są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu ich żywotność wynosi nawet 10 lat. W przypadku zabrudzenia, plandeki mogą być myte przy użyciu myjki ciśnieniowej. Należy jednak pamiętać, że do mycia kotar spawalniczych nie można używać silnej chemii. W przypadku kurtyn spawalniczych z nadrukiem zaleca się mycie letnią wodą.

Jak wygląda montaż kotar spawalniczych ?

Montaż kotar spawalniczych jest banalnie prosty, ponieważ wszystkie wyposażone są w oczka montażowe. Do wyboru klienta pozostanie możliwość wyboru kotar spawalniczych montowanych stacjonarnie oraz kurtyny spawalnicze przesuwne. W przypadku wyboru tej drugiej wersji, każda kurtyna spawalnicza zostaje wyposażona w uchwyty kotarowe fi 40. Umożliwiają one przesuwanie po rurce lub po lince celnej.

Plandeki spawalnicze można zawiesić również na szynach. Wówczas nasza firma na podwójnie zgrzanej krawędzi górnej, zakuwa specjalne rolki poliamidowe. Zarówno rolki, jak i szyny możecie Państwo zakupić u nas, razem z plandekami spawalniczymi. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie systemu przesuwnego, który można modyfikować w zależności od aktualnych potrzeb.

Plandeki do spawania na wymiar:

Wszystkie plandeki spawalnicze i kurtyny spawalnicze wykonujemy na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu zawsze idealnie pasują do Państwa aplikacji. Możemy wykonać plandeki spawalnicze na istniejące już parawany, kotary do spawania przesuwne, stacjonarne, itp. Wykonujemy również plandeki na klatki spawalnicze. W naszej ofercie posiadamy 4 kolory tkaniny trudnopalnej, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W ciągłej produkcji posiadamy kolor zielony, khaki (oliwkowy), biały i szary. Poniżej przedstawiamy wzornik kolorów.

kotary spawalniczekurtyny spawalniczelamele spawalniczezabudowa stanowisk spawalniczych

Kotary spawalnicze oferta 2023

Kotary spawalnicze w 2023 roku mogą być jeszcze bardziej popularne niż obecnie. Do ich produkcji często używamy materiału PCV powlekanego dwustronnie, dzięki czemu można cieszyć się użytkowaniem dobrego produktu przez kilka sezonów. Plandeki genialnie radzą sobie z warunkami na zewnątrz. Warto zainteresować się naszymi najwyższej jakości produktami, aby móc w pełni cieszyć się perfekcyjnie dopasowanymi częściami. Zaletą naszej firmy jest dająca wiele możliwości produkcja kotar spawalniczych na wymiar.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00

KOM +48 509 491 716

Related Posts