ul. Szajnochy 2 | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Kotary z plandeki z oknami – kotary plandekowe z oknami

Kotary z plandeki z oknami – kotary plandekowe z oknami (przemysłowe)

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości kotary z plandeki z oknami oraz bez okien (kotary plandekowe z oknami).

Wszystkie kotary z oknami wykonujemy z tkaniny PCV 650 g/m2, która zapewnia najwyższa wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz stosunkowo niską wagę.

Kotary plandekowe z oknami wykonujemy na dokładny wymiar klienta, dzięki czemu nie ma potrzeby dobierania rozmiarów zbliżonych. Klient otrzymuje kotarę dopasowaną do jego potrzeb.

 

kotary z plandeki z oknami

 

Kotary z plandeki z oknami – specyfikacja techniczna:

  • Tkanina – PCV (polichlorek winylu) obustronnie powlekana
  • Dostępne gramatury – podstawa 650 g/m2 (alternatywnie 200 g/m2, 680 g/m2, 900 g/m2)
  • Dostępne kolory – posiadamy bardzo szeroki dostęp do kolorów, dzięki czemu pozostawiamy tę kwestię otwartą
  • Osprzęt – oczka STEEL STRONG zakuwane w plandekę, oczka kotarowe fi 40, kieszenie na linkę celną lub rurkę, paski do podwieszenia, uchwyty stałe lub obrotowe, itp.
  • Wymiar – jesteśmy w stanie wykonać każdy wymiar i kształt kotary

 

Jak zmierzyć kotarę – jaki wymiar kotary plandekowe z oknami:

Przed złożeniem zapytanie muszą Państwo posiadać wymiar kotary, która Państwa interesuje. W związku z tym konieczny jest jej pomiar. Jest to banalnie proste, więc ingerencja naszej firmy nie jest na typ etapie wymagana. Mierzymy przestrzeń od lewej do prawej oraz od góry do dołu. Bardzo ważne jest, aby do tych wartości nic nie dodawać – dodamy odpowiednią ilość centymetrów lub metrów sami. Wykonamy kotarę tak, aby nie była maksymalnie naciągnięta, tylko swobodnie wisiała.

 

Kotary z plandeki z oknami – montaż

Montaż również jest banalnie prosty, ponieważ otrzymują Państwo gotowy produkt. W plandekę nie muszą już Państwo absolutnie ingerować. Forma montażu zalecana przez naszą firmę to montaż na oczka kotarowe. Każde oczko kotarowe posiada średnicę fi 40 i jest nitowane do podwójnie zgrzanej krawędzie kotary plandekowe z oknami. Średnica oczka pozwala na montaż zarówno na rurce calowej, jak i na lince celnej. Linka celna musi być odpowiednio naciągnięta, np. przy pomocy śruby rzymskiej.

Montaż kotary z oknem przy pomocy uchwytów kotarowych jest bardzo tani. Kolejnym plusem jest fakt, iż jest to rozwiązanie totalnie bezawaryjnie i nie sprawiające żadnych problemów. Przesuwanie takiej kotary po lince lub rurce jest znacznie łatwiejsze niż przesuwanie kotary z systemem skomplikowanych prowadnic i rolek.

 

kotary plandekowe z oknem

  

Więcej informacji pod numerem – KOM +48 509 491 716 / +48 698 145 836