ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Pokrowce na palety – plandeki na palety – pokrowce z plandek

pokrowce z plandek, pokrowce plandekowe, pokrowce na palety, pokrowce na maszyny, pokrowce na zbiornikiOferujemy Państwu bardzo solidne pokrowce na palety i plandeki na palety. Produkty te służą do czasowego oraz długotrwałego zabezpieczania towarów w magazynach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Pokrowce z plandek idealnie zabezpieczają towary i materiały przed wilgocią, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, słońcem oraz promieniami UV. W ofercie posiadamy materiały PCV 650 g/m2 (gumowane) oraz lżejsze z polietylenu powlekanego polipropylenem. Oba materiały są elastyczne i można je bardzo łatwo złożyć.

Wszystkie pokrowce plandekowe posiadają u dołu oczka montażowe zakute na podwójnej krawędzie, dzięki czemu montaż na palecie jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy zaciągnąć i związać przeciągniętą przez oczka linkę gumową typu ekspander. Dodatkowe informacje pod numerem KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl.

pokrowce na palety plandeki na palety, pokrowce z plandek, kaptury plandekowe, pokrowce plandekowe

Pokrowce z plandeki PE (PP) 200 g/m2

  • Tkanina - PE (PP) polietylen powlekany polipropylenem
  • Gramatura - 200 g/m2
  • Dostępne kolory - zielony / niebieski / siwy
  • Wzmocnienie - podwójne krawędzie dolne
  • Montaż - oczka montażowe u dołu lub szlufki z linką gumową ekspander

 

Pokrowce plandekowe PCV 650 g/m2

  • Tkanina - PCV polichlorek winylu
  • Gramatura - 650 g/m2
  • Dostępne kolory - pełna gama standardowych kolorów
  • Wzmocnienie - podwójne krawędzie dolne
  • Montaż - oczka montażowe u dołu lub szlufki z linką gumową ekspander
  • Możliwość produkcji w wersji trudnopalnej z atestem trudnopalności B1

 

Plandeki na palety PE (PP) 200 g/m2 - dodatkowe informacje:

Pokrowce na palety wykonane z tkaniny PE (PP) 200 g/m2 są najbardziej popularne, ze względu na wysoką elastyczność, łatwość składania oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W tej wersji, pokrowiec na paletę lub plandeka na paletę może zostać wykonana w kolorze niebieskim, siwym lub zielony. U dołu umieszczamy oczka montażowe lub szlufki, przez które przewlekamy linkę gumową typu ekspander. Linka umożliwia naciągnięcie pokrowca i uniemożliwia jego zerwanie przez wiatr.

Plandeki na palety PE (PP) 200 g/m2 są odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć, grzyby, pleśń oraz UV i ozon. Dzięki temu bardzo dokładnie zabezpieczają przebywające w magazynie i na wolnym powietrzu towary i materiały. Możemy również wykonać pokrowce na paleto-zbiorniki.

 

Plandeki na palety PCV 650 g/m2 - dodatkowe informacje:

Dla przezornych przygotowaliśmy również wersję pokrowców wykonaną z PCV 650 g/m2. W tej gramaturze zabezpieczenie stoi na jeszcze wyższym poziomie. Do wyboru jest również więcej kolorów wg palety RAL (kolory standardowe dostępne są z magazynu; w przypadku kolorów niestandardowych pozostaje kwestia minimum logistycznego oraz terminu realizacji).

Pokrowce na palety z PCV 650 g/m2 mogą być wykonane w wersji trudnopalnej. Wówczas tkanina posiada dodatek proszku, który sprawia, że nie pali się ona ogniem, a jedynie topi się. W wersji z atestem trudnopalności B1, pokrowce dostępne są w kolorach białym, siwym, zielonym oraz khaki (wojskowym).

 

pokrowce z plandek, pokrowce plandekowe, plandeki pokrowce

 

Pokrowce na maszyny i urządzenia:

Nasze pokrowce plandekowe są również bardzo chętnie wykorzystywane do zabezpieczania maszyn, urządzeń oraz transportu nietypowych rzeczy. Dzięki temu, że wszystkie pokrowce z plandek wykonujemy na wymiar, mamy możliwość zabezpieczenia nawet bardzo nietypowych rzeczy. Pokrowce na maszyny i pokrowce na urządzenia przemysłowe możemy wykonać z tkaniny PCV lub PE (PP). Jeżeli zależy Państwu na pokrowcach do transportu, wówczas polecamy grubsze pokrowce gumowe z PCV 650 g/m2. Jeżeli potrzebują Państwo zabezpieczyć maszyny lub urządzenia stojące na hali produkcyjnej lub w zadaszonym magazynie, wówczas spokojnie możemy zastosować pokrowce na maszyny z PE (PP) 200 g/m2.

 

Dodatkowe informacje oraz zapytania ofertowe:

KOM +48 509 491 716

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Related Posts