ul. Szajnochy | 85-738 Bydgoszcz
+48 509 491 716
+48 501 411 070

Pokrowce na palety – plandeki na palety – pokrowce z plandek

pokrowce z plandek, pokrowce plandekowe, pokrowce na palety, pokrowce na maszyny, pokrowce na zbiornikiOferujemy Państwu bardzo solidne pokrowce na palety i plandeki na palety. Produkty te służą do czasowego oraz długotrwałego zabezpieczania towarów w magazynach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Pokrowce z plandek idealnie zabezpieczają towary i materiały przed wilgocią, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, słońcem oraz promieniami UV. W ofercie posiadamy materiały PCV 650 g/m2 (gumowane) oraz lżejsze z polietylenu powlekanego polipropylenem. Oba materiały są elastyczne i można je bardzo łatwo złożyć.

Wszystkie pokrowce plandekowe posiadają u dołu oczka montażowe zakute na podwójnej krawędzie, dzięki czemu montaż na palecie jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy zaciągnąć i związać przeciągniętą przez oczka linkę gumową typu ekspander. Dodatkowe informacje pod numerem KOM +48 509 491 716 lub biuro@plastplus.pl.

pokrowce na palety plandeki na palety, pokrowce z plandek, kaptury plandekowe, pokrowce plandekowe

Pokrowce z plandeki PE (PP) 200 g/m2

  • Tkanina - PE (PP) polietylen powlekany polipropylenem
  • Gramatura - 200 g/m2
  • Dostępne kolory - zielony / niebieski / siwy
  • Wzmocnienie - podwójne krawędzie dolne
  • Montaż - oczka montażowe u dołu lub szlufki z linką gumową ekspander

Pokrowce plandekowe PCV 650 g/m2

  • Tkanina - PCV polichlorek winylu
  • Gramatura - 650 g/m2
  • Dostępne kolory - pełna gama standardowych kolorów
  • Wzmocnienie - podwójne krawędzie dolne
  • Montaż - oczka montażowe u dołu lub szlufki z linką gumową ekspander
  • Możliwość produkcji w wersji trudnopalnej z atestem trudnopalności B1

Plandeki na palety PE (PP) 200 g/m2 - dodatkowe informacje:

Pokrowce na palety wykonane z tkaniny PE (PP) 200 g/m2 są najbardziej popularne, ze względu na wysoką elastyczność, łatwość składania oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W tej wersji, pokrowiec na paletę lub plandeka na paletę może zostać wykonana w kolorze niebieskim, siwym lub zielony. U dołu umieszczamy oczka montażowe lub szlufki, przez które przewlekamy linkę gumową typu ekspander. Linka umożliwia naciągnięcie pokrowca i uniemożliwia jego zerwanie przez wiatr.

Plandeki na palety PE (PP) 200 g/m2 są odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć, grzyby, pleśń oraz UV i ozon. Dzięki temu bardzo dokładnie zabezpieczają przebywające w magazynie i na wolnym powietrzu towary i materiały. Możemy również wykonać pokrowce na paleto-zbiorniki.

Plandeki na palety PCV 650 g/m2 - dodatkowe informacje:

Dla przezornych przygotowaliśmy również wersję pokrowców wykonaną z PCV 650 g/m2. W tej gramaturze zabezpieczenie stoi na jeszcze wyższym poziomie. Do wyboru jest również więcej kolorów wg palety RAL (kolory standardowe dostępne są z magazynu; w przypadku kolorów niestandardowych pozostaje kwestia minimum logistycznego oraz terminu realizacji).

Pokrowce na palety z PCV 650 g/m2 mogą być wykonane w wersji trudnopalnej. Wówczas tkanina posiada dodatek proszku, który sprawia, że nie pali się ona ogniem, a jedynie topi się. W wersji z atestem trudnopalności B1, pokrowce dostępne są w kolorach białym, siwym, zielonym oraz khaki (wojskowym).

pokrowce z plandek, pokrowce plandekowe, plandeki pokrowce

Pokrowce na maszyny i urządzenia:

Nasze pokrowce plandekowe są również bardzo chętnie wykorzystywane do zabezpieczania maszyn, urządzeń oraz transportu nietypowych rzeczy. Dzięki temu, że wszystkie pokrowce z plandek wykonujemy na wymiar, mamy możliwość zabezpieczenia nawet bardzo nietypowych rzeczy. Pokrowce na maszyny i pokrowce na urządzenia przemysłowe możemy wykonać z tkaniny PCV lub PE (PP). Jeżeli zależy Państwu na pokrowcach do transportu, wówczas polecamy grubsze pokrowce gumowe z PCV 650 g/m2. Jeżeli potrzebują Państwo zabezpieczyć maszyny lub urządzenia stojące na hali produkcyjnej lub w zadaszonym magazynie, wówczas spokojnie możemy zastosować pokrowce na maszyny z PE (PP) 200 g/m2.

Pokrowce z plandeki oferta 2023

Pokrowce z plandeki w 2023 roku mogą być jeszcze bardziej popularne niż obecnie. Do ich produkcji używamy materiału PCV lub PE biorąc przy wyborze pod uwagę docelowe przeznaczenie, dzięki czemu można cieszyć się użytkowaniem dobrego produktu przez kilka sezonów. Pokrowce genialnie radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach przechowywania. Warto zainteresować się naszymi najwyższej jakości produktami, aby móc w pełni cieszyć się perfekcyjnie dopasowanymi częściami. Zaletą naszej firmy jest dająca wiele możliwości produkcja pokrowców z plandeki na wymiar.

Dodatkowe informacje oraz zapytania ofertowe:

KOM +48 509 491 716

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Related Posts